
Дощуватель Claber 8694 Idrojet 2000, 113 м2
659 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8694
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Дощуватель Claber 8694 Idrojet 2000 - пристрій для рівномірного розпилення води під час поливу. Може забезпечити полив ділянки площею 113 м2. Оснащений трьома соплами.
Призначення: полив саду, городу, квіткових клумб, газону, дачі.
Переваги дощовиків Claber 8694 Idrojet 2000
- Легкий пластиковий корпус можна легко переносити з місця на місце по всьому дачній ділянці
- Трехплечевой спринклер вільно обертається під дією потоку води, забезпечуючи постійне і рівномірне зрошення
- Ергономічна кругла форма корпусу надає стійкості навіть на не зовсім рівному газоні
- Сопла розташовані під кутом для більш ефективного поливу
- Високопродуктивний навіть при низькому тиску
- Забезпечує ефект легкого дощу, що не шкодить дрібним саджанцям і молодого газону
- Система Quick-Click для швидкого під'єднання садового шланга
Основні показники продуктивності
| Тиск | Площа поливу | Діаметр зони поливу | Продуктивність | Витрата води |
| 1 бар | 75 м2 | 9.8 м | 5.6 л/м2 | 7 л/хв |
| 2 бар | 113 м2 | 12 м | 5.2 л/м2 | 9.9 л/хв |
| 3 бар | 104 м2 | 11.5 м | 6.9 л/м2 | 11.9 л/хв |
| 4 бар | 95 м2 | 10 м | 8.4 л/м2 | 13.3 л/хв |
Технічні характеристики дощовиків Claber 8694 Idrojet 2000
| Тип конструкції: | вертушка |
| Установка: | кругла платформа |
| Кількість режимів: | 1 |
| Тиск: | від 1 до 4 бар |
| Кут поливу: | 360° |
| Радіус поливу: | 4.9 - 6 м |
| Площа поливу: | 75 - 113 м2 |
| Витрата води: | 7 - 13.3 л/хв |
| Діаметр дощовиків: | 170 мм |
| Висота дощовиків: | 77 мм |
| Вага: | 200 г |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
Корисні відеоматеріали та огляди
5 причин купити дощуватель в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити поливалку для городу Claber 8694 Idrojet 2000. ТД " Укрсервіс - ексклюзивний офіційний імпортер італійської ТМ Claber в Україні. Вся продукція сертифікована і поставляється по офіційних каналах. Якщо Вас цікавить ціна на дощуватель для поливу, менеджери інтернет-магазину нададуть детальну консультацію та допоможуть вибрати дощувачі для поливу газону. В електронному каталозі Ви також маєте можливість дізнатися актуальні ціни, наявність на складі та подивитися правдиві відгуки про обраному дощувателі для поливу дачі, саду, квітника, городу.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Висота | 77 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр | 177 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Дощуватель круговий |
| Стан | Новий |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
| Максимальна площа зрошення | 113 кв.м |
| Максимальний діаметр зрошення | 12 м |
| Форма зрошуваної території | Кругла |
| Максимальний радіус зрошення | 6 м |
| Користувацькi характеристики | |
| Установка | платформа |
| Макс.площа поливу, кв. м | 113 |
| Кількість режимів | 1 |
| Тип дощовиків | вертушка |
| Регулювання кута поливу | Немає |
| Кут поливу | 360 |
| Робочий тиск, бар | 1 - 4 |
| Хв. радіус поливу, м | 4.9 |
- Ціна: 659 ₴
