
Електроди МОНОЛІТ Special ЦЧ-4, 350 мм, 3 мм, 3 шт
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: null
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Електроди Моноліт SPECIAL ЦЧ-4 - електрод, що плавиться з фтористо-кальцієвим покриттям для ручного дугового зварювання і наплавлення чавуну. Довжина електрода 350 мм, діаметр – 3 мм. Електроди поставляються у блістері по 3 шт.
Застосування: в основному використовуються для холодного зварювання конструкцій з міцного чавуну з кулястим графітом і сірого чавуну з пластинчастим графітом, а також їх з'єднання зі сталлю. Підходять для зварювання пошкоджених деталей та зварювання дефектів у виливках з високоміцного та сірого чавуну та попереднього наплавлення перших одного-двох шарів на зношених чавунних деталях під подальше наплавлення спеціальними електродами.
Рекомендації щодо зварювання зварювання слід проводити лише на чистих поверхнях, без наявності на них масляних речовин та іржі. Місце з'єднання перед зварюванням бажано відшліфувати для вищої якості шва. Зварювання проводять короткими валиками довжиною (25-35) мм з охолодженням кожного валика на повітрі до 60 ° С і проковуванням кожної ділянки шва легкими ударами молотка. При зварюванні ковкого та високоміцного чавуну довжина валика може бути збільшена до (80-100) мм. При високій напрузі (більше 60 В) холостого ходу трансформатора та короткій довжині зварювальних кабелів можливе зварювання змінним струмом. За нормальних умов зберігання не вимагають прокалювання перед зварюванням. У разі зволоження прокалювання 160-200 ° С протягом 60 хв.
Особливості електродів Моноліт
- Усі виробничі потужності знаходяться безпосередньо на території України
- У виробництві використовується лише якісна сировина з України, Індії, Німеччини та Швейцарії.
- Кожен електрод маркується, що забезпечує захист від підробок
- Міцна тришарова упаковка
- На рік виготовляється понад 17000 тонн зварювальних електродів
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) – 0,25%
- Кремній (Si) – 0,1-0,8%
- Марганець (Mn) – 0,5-2,5%
- Сірка (S) - 0,04%
- Фосфор (P) – 0,07%
- Ванадій (V) – 8,5-10,5%
Переваги електродів SPECIAL ЦЧ-4, 3 мм
- Довжина електрода становить 350 мм.
- Діаметр 3 мм
- Сила зварювального струму близько 60 – 110 А
- Витрата електродів на 1 кг наплавленого металу 1,8 кг
- Коефіцієнт наплавлення 10 г/А*год
- Малими втратами металу від розбризкування
- Хорошим формуванням металу шва при зварюванні в нижньому положенні
- Після зварювання можливе оброблення зварювального шва різальним інструментом
- У блістері упаковано 3 електроди
- Вага електродів – 0,2 кг
Характеристики електроду Моноліт SPECIAL ЦЧ-4, 3 мм
| Вид електродів: | плавкі |
| Зварювальний струм: | 60 - 110 А |
| Маркування електродів: | ЦЧ-4 |
| Діаметр електрода: | 3 мм |
| Довжина електрода: | 350 мм |
| Тип покриття електрода: | основне |
| Матеріал зварювання: | чавун |
| Кількість електродів: | 3 шт |
| Вага пачки: | 200 г |
5 причин купити електроди в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Понад 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна купити електроди для зварювання чавуну. ТД Укрсервіс – офіційний дилер ТМ Моноліт на території України. На всю продукцію розповсюджується офіційна гарантія. Якщо Ви сумніваєтеся, як вибрати електроди для зварювання чавуну, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть вибрати електроди моноліт 3 мм у діаметрі. У каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі та переглянути правдиві відгуки про найкращі зварювальні електроди в Україні.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Моноліт |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 3 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 60 А |
| Максимальний зварювальний струм | 110 А |
| Довжина електрода | 350 мм |
| Вага упаковки | 0.2 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання чавуну |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електродів | плавляться |
| Діаметр електрода, мм | 3 |
| Тип покриття | основне |
| Вага пачки, кг | 0.1 |
| Довжина електрода, мм | 350 |
| Призначення електродів | чавун |
- Ціна: 109 ₴
