
Круг відрізний BOSCH 180*1,6*22 нерж. Expert
97 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 2608603406
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Круг відрізний Bosch 180х1,6х22,23 мм - якісний картридж для прямих або кутових шліфмашин від відомого німецького виробника Бош. З його допомогою болгарка перетворюється в гарний інструмент для різання металу.

Призначення: універсальне застосування в промисловому і ремісничому виробництві. Часто використовується для різання або зачистки матеріалів, виготовлених із сталі. Підходить для кутових шліфмашин всіх класів потужності.
Особливості відрізних кругів ТМ Bosch
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Зручні у використанні
- Офіційно представлені в понад 160 країнах світу
- Виробництво у відповідності з міжнародними стандартами якості
Переваги відрізного кола Bosch AS 60 T INOX BF

- Виготовлений у відповідності з європейським стандартом якості EN 12413
- Діаметр кола становить 180 мм
- Товщина відрізного круга - 1,6 мм
- Діаметр посадочного отвору становить 22,23 мм
- Максимальна робоча інструменту не повинна перевищувати 80 м/с
- Можна використовувати з інструментом, выдающем не більше 12250 об/хв
Характеристики відрізного кола БОШ 180х1,6х22,23 мм
|
Тип робочого матеріалу: |
нержавіюча сталь |
|
Діаметр диска: |
180 мм |
|
Діаметр посадочного отвору: |
22,23 мм |
|
Товщина кола: |
1,6 мм |
|
Розмір зерна: |
60 мкм |
|
Максимальна робоча швидкість: |
80 м/с |
|
Максимальна кількість обертів: |
12250 об/хв |
|
Тип зерна: |
АЅ |
|
Клас твердості: |
T (дуже твердий) |
Рекомендації по техніці безпеки

5 причин купити круг відрізний Bosch в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити відрізний круг 180 х 1,6 мм для різання і зачистки нержавіючої сталі. ТД " Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Bosch в Україні. Весь товар поставляється з офіційними сертифікатами якості. Якщо Вас цікавить, який круг відрізний по нержавіючої сталі найилучше підійде для вашої болгарки, менеджери інтернет-магазину дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 1.6 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Зернистість | 60 |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 180 |
| Товщина диска, мм | 1.6 |
| Посадкове отвір, мм | 22,23 |
| Робочий матеріал | нержавіюча сталь |
- Ціна: 97 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
