
Дискова пила ручна Metabo KS 55 FS (600955000)
6 913 ₴
5 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600955000
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Ручна дискова пила Metabo KS 55 FS - електроінструмент для поздовжніх, поперечних розпилів, розпилів під скосом деревини та інших матеріалів, без стаціонарного закріплення. Представлена модель може підключається до будівельного пилососа для ефективного відведення пилу і тирси з робочої зони. Пила може працювати з диском діаметром до 160 мм і забезпечує максимальну глибину пропилу 55 мм.
Призначення:часто використовується під час ремонту або будівельних робіт, для виготовлення меблів і різних дерев'яних виробів.
Переваги дискової пили Metabo 600955000
- Легка направляюча станина з алюмінієвого лиття під тиском
- Антиковзаюча накладка Softgrip на рукоятці забезпечує більш надійний хват
- Індикатор забезпечує розпил заготовки відповідно до розмітки
- Може підключитися до універсального пилососа для відводу пилу і тирси з робочої зони
- Безінструментальна настройка пилки
Технічні характеристики Metabo 600955000
| Живлення: | електромережа, 220 В |
| Споживана потужність: | 1200 Вт |
| Віддавана потужність: | 670 Вт |
| Максимальний діаметр пильного диска: | 160 мм |
| Діаметр посадочного отвору: | 20 мм |
| Максимальна глибина пропилу (ухил 0°/45°): | 55 мм/39 мм |
| Кількість обертів: | 5600 об/хв |
| Діапазон нахилу: | 0°/+47° |
| Рівень вібрації: | 3,4 м/сек2 |
| Довжина кабелю: | 4 м |
| Габарити: | 350 х 350 х 300 мм |
| Вага без кабелю: | 4 кг |
| Країна торгової марки: | Німеччина |
| Країна-виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 36 міс |
Комплектація Metabo KS 55 FS
- Твердосплавне пиляльне полотно для циркулярної пилки на 18 зубців - 1 шт
- Паралельний упор - 1 шт
- Сполучна деталь для пиловидалення-1 шт
- Шестигранний ключ - 1 шт
5 причин купити дискову пилу в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна купити недорогу дискову пилу. ТД Укрсервіс - офіційний дилер німецької ТМ Metabo на території України. Вся продукція оригінальна і поставляється з офіційною гарантією якості 36 місяців. Якщо вас цікавить вартість дискової ручної пили, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, яку дискову пилу краще вибрати. У каталозі сайту ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про обрану ручну дискову пилку.
Продукція доставляється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Metabo |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Максимальний діаметр диска | 160 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5600 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 1200 |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 20 |
| Рівень шуму при роботі, дБ | 104 |
| Вага пилки, кг | 4 |
| Максимальний кут нахилу | 47 |
| Максимальна глибина пропилу, мм | 55 |
| Діаметр пильного диска, мм | 160 |
| Максимальні оберти, об/хв | 5600 |
- Ціна: 5 260 ₴

