Плиткоріз Vulkan TSW230N-920 - електричний пристрій для різання і розпилу плитки з кераміки, мармуру і граніту. Дана модель оснащена надійним електричним двигуном потужністю 1,5 л. с.
Сфера застосування: часто використовується під час будівельних і ремонтних робіт, створення декору, формуванні інтер'єру та екстер'єру.
Особливості плиткорізів Vulkan
- Оптимальне сочетане ціна/якість
- Кожен етап виробництва ретельно контролюється
- Продукція відповідає міжнародним стандартам якості
- Продукція пройшла офіційну сертифікацію
Переваги плиткоріза Vulkan TSW230N-920
- Потужний асинхронний електричний двигун на 1200 Вт видає близько 2950 об/хв
- Живиться від звичайної побутової електромережі 220 В
- Мережева розетка типу VDE
- Плиткоріз має стійку конструкцію підлогову
- Може різати як під ухилом, так і під прямим кутом
- Діаметр посадочного отвору 25,4 мм
- Кутовий упор дозволяє без проблем робити косі пропили по діагоналі
- Для більш зручного транспортування опорні ніжки можна зняти
- Пара коліс, розміщених збоку столешніци, значно спрощує переміщення плиткоріза з місця на місце
- Водяна система охолодження ріжучого диска
- Захисний кожух захищає оператора від іскор
- Може використовуватися з диском діаметром до 23 см
- Зручний регулятор глибини реза
- Максимальна глибина різання досягає 45 мм (90°), 42 мм (45°)
- Максимальна довжина різу 920 мм
- Габарити верстата для плитки складають 136х52х57,5 см
- Плиткоріз важить близько 51 кг
Технічні характеристики плиткоріза Vulkan TSW230N-920
| Тип живлення: | електромережа 220 В |
| Тип двигуна: | електродвигун асинхронний |
| Система охолодження диска: | водяне |
| Потужність двигуна: | 1,2 кВт |
| Діаметр диска: | 230 мм |
| Посадковий отвір: | 25.4 мм |
| Конструкція: | підлогова |
| Максимальна глибина різу: | 4.5 см |
| Довжина різу: | 92 см |
| Габарити: | 1360х520х575 мм |
| Вага: | 51 кг |
| Країна-виробник: |
Корисні відеоматеріали та огляди
5 причин купити плиткоріз в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна купити плиткоріз для розпилу керамічної або гранітної плитки. ТМ Vulkan - зареєстрована торгівельна марка ТД " Укрсервіс. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія якості. Якщо Вас цікавить вартість електричного плиткоріза, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, як правильно вибрати хороший плиткоріз. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про кращої будівельної техніки в Україні.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
Сертифікати відповідності електричних плиткорізів ТМ Vulkan стандартам якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна глибина різу | 45 мм |
| Максимальна довжина різу | 920 мм |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Споживана потужність | 1.2 кВт |
| Стан | Новий |
| Кут різу | 90 град. |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 51 кг |
| Висота | 575 мм |
| Довжина | 1360 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водяне охолодження | Є |
| Потужність двигуна, л. с | 1.5 |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип обладнання | Плиткоріз |
- Ціна: 24 431 ₴



