
Затискач маси Binzel MK-300 А заземлюючий, клема
389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 513.0012.1
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Заземлюючий Зажим Binzel MK-300 клема маси - пристосування для підключення зворотного зварювального кабелю (маси) до зварюваного виробу або столу зварника. Може працювати з кабелем перерізу 16 - 35 мм2.
Призначення: використовуються під час зварювальних робіт.
Особливості затиску маси Binzel
- Відповідність міжнародним стандартам якості
- Ретельний контроль кожного етапу виробництва
- Великий ресурс експлуатації
Переваги Binzel MK-300
- Може працювати з струмом до 300 А
- Затискач виготовлений з оцинкованої сталі
- Контактні поверхні виготовлені з латуні
- Сталева пружина надійно фіксує затискач на зварюваного виробу, що забезпечує постійний електричний контакт
- Максимальна ширина захвату становить 40 мм
- Використовується кабель з перерізом 16 - 35 мм2
- Для кабельного наконечника використовується болт кріплення М8
- Клема важить 330 р
Характеристики Binzel MK-300
| Навантаження при ПВ 60%: | 300 А |
| Навантаження при ПВ 35%: | 350 А |
| Максимальне розкриття: | 40 мм |
| Болт кріплення кабелю: | M8 |
| Кабель: | 16 / 35 мм2 |
| Габарити: | 120 х 70 х 30 мм |
| Вага: | 330 р |
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити тримач електродів в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В официальном интернет-магазине Укрсервис можно недорого купить сварочный зажим массы 300 А. ТД Укрсервис - официальный дилер ТМ Binzel на территории Украины. Вся продукция качественная и оригинальная. Если Вы решили купить зажим массы для сварки в интернете, но сомневаетесь, какой лучше, менеджеры предоставят подробную консультацию и подскажут какая клемма массы дучше Вам подойдет. В каталоге сайта Вы также можете найти актуальные цены, уточнить наличие на складе и просмотреть правдивые отзывы о лучшем сварочном оборудовании.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.33 кг |
| Виробник | Binzel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Допустиме струмове навантаження | 300 А |
| Максимальне розкриття | 40 мм |
| Обгумовані ручки | Ні |
| Мінімальний перетин кабелю, що приєднується | 16 мм |
| Максимальний перетин кабелю, що приєднується | 35 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | затискач маси |
| Максимальний струм, А | 300 |
- Ціна: 389 ₴
