
Регулятор витрати газу Донмет АР-40-2ДМ, 9 мм, 2 манометра
1 474 ₴
- Готово до відправки
- Код: 014.000.00
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Регулятор витрати газу Донмет АР-40-2ДМ - універсальний пристрій, що дозволяє контролювати витрату газу під час зварювальних робіт. Дана модель оснащена 2 манометрами.
Застосування: використовується для пониження тиску і стабілізації витрати газу аргону під час живлення електрозварювальних установок.
Особливості регулятора витрати газу Донмет
- Ретельний контроль виробництва
- Виробляються в Україні
- Відповідають міжнародним та державним стандартам якості
Переваги зварювального регулятора Донмет АР-40-2ДМ
- Максимальна пропускна здатність при дюзі №2 діаметром 0,9 мм (червона шкала манометра) 2,4 м3/год
- Максимальна пропускна здатність при дюзі №1 діаметром 0,6 мм (чорна шкала манометра) 0,3 - 0,84 м3/год
- Максимальний тиск газу на вході становить 20 МПа / 200 кгс/см2
- Максимальний робочий тиск газу може досягати 0,8 МПа / 8 кгс/см2
- Умовний прохід гумово-тканинного рукава складає 9 мм
- Латунні корпус і штуцера забезпечують більш високу міцність пристрою в процесі використання
- У разі виникнення аварійної ситуації звуковий сигнал сповіщає про спрацьовуванні запобіжного клапана
- Регулятор газу важить близько 0,78 кг
Характеристики регулятора газу Донмет АР-40-2ДМ
| Тип обладнання | регулятор витрати газу |
| Газ | аргон |
| Пропускна спроможність (дюза №1 / №2) | 0,6 м3/год | 0,9 м3/год |
| Макс.тиск на вході | 20 МПа |
| Макс.робочий тиск | 0,8 МПа |
| Прохід рукава | 9 мм |
| Кількість манометрів | 2 |
| Вага газового редуктора | 780 г |
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити редуктор для зварювання в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В официальном интернет-магазине Укрсервис можно недорого купить регулятор расхода газа АР-40-2ДМ для сварки аргоном. ТД Укрсервис - официальный дилер компании Донмет на территории Украины. Вся продукция оригинальная. Если Вас интересует, сколько стоит регулятор газа АР-40-2ДМ для сварки, менеджеры предоставят подробную консультацию и подскажут, какой регулятор газа лучше выбрать для сварки аргона. В каталоге сайта Вы также можете найти актуальные цены, уточнить наличие на складе и просмотреть правдивые отзывы о выбранном регуляторе газа для сварки.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.78 кг |
| Виробник | Донмет |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Умовний прохід | 9 мм |
| Робоче середовище | Аргон |
| Максимальна пропускна здатність | 0.9 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Пропускна здатність, м3/год | 2.4 |
| Тип газу | аргон |
| Кількість манометрів | 2 |
| Прохід рукава, мм | 9 |
- Ціна: 1 474 ₴
