
Свердло VULKAN HSS TiN 3,2мм п/м
15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10143029
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло VULKAN HSS TiN 3,2 мм призначене для точного та ефективного свердління металевих та інших твердих матеріалів. Використання швидкорізальної сталі HSS у поєднанні з титаново-нітридним покриттям забезпечує підвищену зносостійкість та довговічність. Праве спіральне свердло дозволяє легко та швидко виконувати чисті отвори з високою точністю.
Конструктивні особливості:
- Праве спіральне свердло для ефективного видалення стружки
- Матеріал: швидкорізальна сталь HSS — висока міцність і довговічність
- Титаново-нітридне покриття для зниження зносу та підвищення термостійкості
- Ріжуча сталь тип А для точного свердління
Технічні характеристики:
- Діаметр: 3,2 мм
- Загальна довжина: 65 мм
- Робоча довжина: 36 мм
- Тип свердла: праве спіральне
- Матеріал: швидкорізальна сталь HSS
- Покриття: титаново-нітридне
Комплектація:
- Свердло VULKAN HSS TiN 3,2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 3.2 мм |
| Довжина робочої частини | 36 мм |
| Загальна довжина | 65 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення свердла | по металу |
| Діаметр свердла, мм | 3.2 |
| Довжина свердла, мм | 65 |
| Тип свердла | спіральне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴
