
Свердло VULKAN HSS TiN 6,0 мм п/м
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10143057
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло VULKAN HSS TiN 6,0 мм п/м — праве спіральне свердло з швидкорізальної сталі HSS з титаново-нітрідним покриттям, призначене для точного свердління.
Технічні характеристики:
- Тип: праве спіральне свердло
- Матеріал: швидкорізальна сталь HSS
- Покриття: титаново-нітрідне (TiN)
- Тип ріжучої сталі: А
- Діаметр: 6,0 мм
- Загальна довжина: 93 мм
- Робоча довжина: 57 мм
Застосування:
- Свердління отворів у металі та кольорових металах
- Використовується у безударних дрилях та шуруповертах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 57 мм |
| Загальна довжина | 93 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення свердла | по металу |
| Діаметр свердла, мм | 6 |
| Довжина свердла, мм | 93 |
| Тип свердла | спіральне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴
