Комбінований ключ Jonnesway W26155 рекомендований для виконання завдань при авторемонтних і слюсарних роботах. Універсальний тип інструменту, так як виконує функції накидного і ріжкового ключа. Хромованадієва сталь, з якої виготовлений інструмент, що гарантує тривалий експлуатаційний період і підвищений запас міцності. Ключ надійно захищений від корозії хромовим покриттям. Інструмент відповідає стандарту DIN 3113. Має індукційну загартування в автоматичному режимі.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 560 мм |
| Основні | |
| Виробник | Jonnesway |
| Країна виробник | Тайвань |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Розмір max | 55 мм |
| Розмір min | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Довжина ключа, мм | 560 |
| Розмір ключа | 55 |
| Вид ключа | комбінований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 469 ₴

