Слюсарні лещата Vulkan MPV1 - 125 - ручний інструмент для затиску різних деталей і фіксаціїї їх в стабільному положенні під час слюсарної обробки.
Призначення: за допомогою лещат затискають деталі для їх подальшої обробки (розпилювання, шліфування, різання, свердління, оббивки і т. д.)
Переваги настільних лещат Vulkan на 125 мм
- Можуть витримувати великі навантаження
- Міцна чавунна конструкція забезпечує великий експлуатаційний ресурс
- Якісна різьба гвинтів забезпечує плавну роботу і тривалий термін використання
- Лещата можуть затискати деталі діаметром до 125 мм
- Поворотна база фіксується за допомогою 2-х замків і може обертатися на 360°
- Твердість затискних щелеп становить близько HRC25° - HRC30°
- Лещата покриті сірою порошковою фарбою, захищені від корозії
- Глибина затиску становить 190 мм
- Зусилля затиску сягає 26 кН/см
- Міцна гвинтова труба і велике посилене ковадло
Технічні характеристики поворотних лещат Vulkan MPV1-125
| Призначення лещат: | слюсарні роботи |
| Механізм стиснення: | гвинтовий |
| Матеріал корпусу: | чавун |
| Ширина затиску: | 125 мм |
| Глибина затиску: | 190 мм |
| Ширина губок: | 125 мм |
| Зусилля затиску: | 26 kH |
| Вага: | 12,4 кг |
| Країна торгової марки: | Україна |
| Країна-виробник: | Індія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Індія |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Ширина губок | 125 мм |
| Висота губок | 75 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 125 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 12.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | чавун |
| Ширина затиску, мм | 240 |
| Зусилля затиску, кН | 26 |
| Глибина затиску, мм | 75 |
| Механізм стиснення | гвинтовий |
| Вага лещат, кг | 12,4 |
| Призначення лещат | слюсарні |
| Ширина губок, мм | 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 867 ₴





