
Редуктор зварювальний Донмет БКО-50-4-2ДМ, 9 мм, 2 манометра
1 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 046.000.00
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Зварювальний редуктор Донмет БКО-50-4-2ДМ - пристрій який дозволяє контролювати тиск газу або газової суміші під час газозварювальних робіт. Дана модель має два манометри, що показують з яким тиском газ подається з балона.
Застосування: використовується для подачі кисню під час зварювання.
Особливості газових редукторів Донмет
- Ретельний контроль виробництва
- Виробляються в Україні
- Відповідають міжнародним та державним стандартам якості
Переваги зварювального редуктора Донмет БКО-50-4-2ДМ
- Максимальна пропускна здатність газу досягає 50 м3/год
- Максимальний тиск газу на вході становить 20 МПа / 200 кгс/см2
- Максимальний робочий тиск газу може досягати 1,25 МПа / 12,5 кгс/см2
- Умовний прохід гумово-тканинного рукава складає 9 мм
- Латунні корпус і штуцера забезпечують більш високу міцність пристрою в процесі використання
- У разі виникнення аварійної ситуації звуковий сигнал сповіщає про спрацьовуванні запобіжного клапана
- Більш точно підтримує тиск
- Має підвищену стійкість до замерзання
- Редуктор важить близько 1,2 кг
Характеристики газового редуктора Донмет БКО-50-4-2ДМ
| Тип обладнання | редуктор газовий |
| Газ | кисень |
| Пропускна здатність | 50 м3/год |
| Макс.тиск на вході | 20 МПа |
| Макс.робочий тиск | 1,25 МПа |
| Прохід рукава | 9 мм |
| Кількість манометрів | 2 |
| Вага газового редуктора | 1200 г |
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити редуктор для зварювання в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити кисневий редуктор для зварювання. ТД " Укрсервіс - офіційний дилер компанії Донмет на території України. Вся продукція оригінальна. Якщо Вас цікавить недорогий редуктор для зварювального суміші, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть вибрати редуктор для зварювального напівавтомата. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про обраному зварювальному редукторі.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Виробник | Донмет |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний тиск на вході | 20 МПа |
| Максимальний робочий тиск | 1.25 МПа |
| Приєднувальний діаметр | 9 мм |
| Пропускна здатність | 50 куб.м/год |
| Робоче середовище | Кисень |
| Користувацькi характеристики | |
| Пропускна здатність, м3/год | 50 |
| Тип газу | кисень |
| Кількість манометрів | 2 |
| Прохід рукава, мм | 9 |
- Ціна: 1 800 ₴
