
Снігоприбирач AL-KO SnowLine 46 E - електричний апарат для прибирання невеликих обсягів снігу на присадибній території. Дана модель оснащена електричним двигуном на 2,0 кВт, що цілком задовільнить власників невеликих дворів.
Призначення: використовується для прибирання снігу на невеликій території: садові доріжки, в'їзд у двір, виїзд з гаража і т. д.
Особливості техніки AL-KO для прибирання снігу
- Ергономічний дизайн техніки
- Висока продуктивність
- Зручність і мобільність у процесі використання

Переваги AL-KO SnowLine 46 E
- Надійний двигун, потужністю 2 кВт
- Може прибирати сніговий покрив висотою до 30 см
- Поворотний жолоб дозволяє викидати сніг як вправо, так і вліво
- Сніг викидається на відстань від 1 до 6 м
- Шнек оснащений м'якою гумовою кромкою, що запобігає пошкодженню поверхні чистячої
- Компактні розміри і невелику вагу підвищують зручність використання
- Зручна рукоятка полегшує управління апаратом
Технічні характеристики снігоприбирач AL-KO SnowLine 46 E

|
Тип двигуна: |
електричний |
|
Потужність: |
2 кВт |
|
Тип запуску: |
електростартер |
|
Ширина захвату: |
46 см |
|
Висота захоплення: |
30 см |
|
Дальність викиду снігу: |
10 м |
|
Вага: |
15 кг |
5 причин купити снігоприбирач AL-KO SnowLine 46 E у Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна вигідно придбати якісні електричні снігоприбирачі від відомого виробника AL-KO. Укрсервіс - офіційний дилер ТМ AL-KO. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Вас цікавить потужність або інші важливі характеристики снігоприбирача, менеджери інтернет-магазину дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Ширина захвату | 460 мм |
| Висота захоплення | 300 мм |
| Дальність викиду | 10 м |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип двигуна | Електричний |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Колеса |
| Тип запуску | Електростартер |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Потужність двигуна, Вт | 2000 |
| Додаткові | |
| Шнек | Обгумований |
| Регулювання напрямку викиду | Ручна |
| Управління відстанню викиду | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина захоплення, см | 46 |
| Висота захоплення, см | 30 |
| Макс. дальність викиду, м | 10 |
| Вага снігоприбирача, кг | 15 |
| Тип конструкції | несамохідна |
| Регулювання дальності викиду | Є |
| Робочий механізм | прогумований шнек |
| Керування напрямком викиду | Є |
| Тип снігоприбирача | Електричний |
- Ціна: 9 499 ₴






