
Дріт зварювальний обміднений Vulkan ER70S-6, 0.8-1.2 мм, 5 кг
731 ₴
- Готово до відправки
- Код: null
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Зварювальний дріт Vulkan ER70S-6, 0.8-1.2 мм - якісна присадка для зварювання низьковуглецевих і низьколегованих сталей. Поставляється в пластиковій котушці вагою 5 кг
Призначення і сфера застосування: використовується для автоматичного і напівавтоматичного зварювання сталі марок С, Ст0, Ст1, ВСт0, ВСт1, БСт0, БСт1, ВСт1сп, ВСт2сп, БСт1сп, БСт2сп, ВСт1кп, ВСт2кп, БСт1кп, БСт2кп, ВСт1пс, ВСт2пс, 08пс-25пс, 08кп-10кп, 10-55, 09Г2, 09Г2Д, 09Г2С, 16ГС, 14Г2.
Переваги зварювального дроту Vulkan ER70S-6, 0.8-1.2 мм
- Дозволяє варити постійним струмом зворотної полярності у всіх просторових положеннях
- Підходить для роботи в аргоновому і вуглекислої захисному середовищі
- Низький рівень розбризкування металу
- Стійка зварювальна дуга
- Дріт намотаний на пластикову котушку діаметром 200 мм
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Мідь (Cu) - 0.5%
- Вуглець (C) - 0.06 - 0.14%
- Марганець (Mn) - 1.6 - 1.8%
- Кремній (Si) - 0.8 - 1.2%
- Фосфор (P) - менш 0.025%
- Сірка (S) - менш 0.025%
- Хром (Cr) - менше 0,015%
- Нікель (Ni) - менше 0,015%
- Титан (Ti) - менше 0,015%
- Молібден (Mo) - менше 0,015%
Характеристики зварювального дроту Вулкан ER70S-6, 0.8-1.2 мм
| Тип дроту: | обміднений |
| Діаметр: | 0.8 мм / 1.0 мм / 1.2 мм |
| Маркировка ГОСТ / AWS A5: | Св08ГС / ER70S-6 |
| Защитная среда: | аргон, углекислый газ |
| Ток: | постоянный |
| Полярность: | обратная |
| Вес проволоки: | 5 кг |
| Родина торговой марки: | |
| Страна-производитель: |
5 причин купить сварочную проволоку в Укрсервис
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В официальном интернет-магазине ТД Укрсервис можно купить сварочную омедненную проволоку 0.8 мм весом 5 кг. ТМ Vulkan - собственная торговая марка ТД Укрсервис. Вся продукция качественная и оригинальная. Если Вас интересует проволока сварочная омедненная 1 мм или 1.2 мм, менеджеры предоставят подробную консультацию и подкажут какой диаметр сварочной проволоки лучше выбрать. В каталоге сайта Вы также можете найти актуальные цены, уточнить наличие на складе и просмотреть правдивые отзывы об омедненной сварочной проволоке необходимого диаметра.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр дроту | 0.8 мм |
| Вага котушки з дротом | 5 кг |
| Тип зварювального дроту | Суцільного перерізу |
| Вид зварювального дроту | Обміднений |
| Тип зварювального дроту за застосуванням | Для аргонодугового зварювання (у вигляді присадного дроту) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маркування за ГОСТ | Св08ГС |
| Діаметр дроту, мм | 0.8; 1.0; 1.2 |
| Захисна середа | аргон, вуглекислий газ |
| Полярність | зворотний |
| Струм | постійний |
| Маркування по AWS A5 | ER70S-6 |
| Тип дроту | обміднений |
| Вага дроту, кг | 5 |
- Ціна: 731 ₴
