
Ножиці по металу ручні Whirlpower 15619-04-210 прямі
541 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15619-04-210
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Ножиці по металу Whirlpower 15619-04-210 - ручний інструмент для прямого прямого і широкого кривого різання листового металу товщиною не більше 0.6 мм.
Сфера застосування: ножиці для різання металу часто використовуються на виробництві; під час виготовлення різних виробів з листового металу; на будівництві або під час ремонту; для монтажних, демонтажних робіт; на СТО.
Переваги ножиць по металу Whirlpower 15619-04-210
- Леза ножиць виготовлені з високою вуглецевої сталі
- Рукоятка має спеціальні вушка для більш зручного використання однією рукою
Характеристики ножиці для металу Whirlpower 15619-04-210
| Тип ножиць: | по листовому металу |
| Формат різу: | прямий |
| Товщина холоднокатаної сталі: | до 0.6 мм |
| Товщина нержавіючої сталі: | до 0.3 мм |
| Довжина леза: | 50 мм |
| Загальна довжина інструменту: | 210 мм |
| Вага: | 316 г |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити ножиці по металу в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити хороші ножиці по металу Whirlpower 15619-04-210. Компанія Укрсервіс - офіційний імпортер ТМ Whirlpower на території України. Вся продукція якісна і поставляється по офіційних каналах. Якщо Вас цікавить ціна на ножиці по металу, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, як вибрати ручні ножиці по металу. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про ножиці по металу Whirlpower 15619-04-210.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина ножиць, мм | 210 |
| Тип ножиць | по листовому металу |
| Тип різання | прямий |
| Товщина різу, мм | 0,6 |
- Ціна: 541 ₴

