
Ключ-трещітка Whirlpower 12 мм з карданом
432 ₴
- Готово до відправки
- Код: null
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інструменти Whirlpower - це заводське якість і тривала експлуатація без зносу і зниження експлуатаційних характеристик. Надійні металеві сплави і зручні рукоятки роблять роботу з ними швидкою та приємною. В інтернет магазині Укрсервіс можна вигідно придбати ключ-трищетку Whirlpower 12 мм з карданом, а також інші інструменти за цінами від виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжковий з тертям |
| Оміднений інструмент | Немає |
| Розмір max | 12 мм |
| Розмір min | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ключа, мм | 175 |
| Розмір ключа | 12 |
| Вид ключа | комбінований |
| Особливості ключа | з трещеткой |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴
