
Тріскачка для головок Whirlpower 16142-03-36 вигнута 1/2", 260 мм, 36 зуба
887 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16142-03-36
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Тріскачка для головок Whirlpower 16142-03-36 - інструмент з храповим механізмом на 36 зубів і квадратом 1/2" під головки для закручування/викручування болтів і гайок. Має вигнуту форму.
Сфера застосування: часто використовується для автосервісу, СТО, в майстернях. Даний набір призначений для професійного застосування, але підійде також для роботи в побуті.
Переваги тріскачки для головок Whirlpower 16142-03-36
- Міцний корпус інструменту з хромо-ванадієвої сталі
- Перемикач реверсу зручно розташований на голівці ключа
- Швидка зміна головок
- Має вигнуту форму для роботи у важкодоступних місцях
- Обгумована ручка не ковзає і зручно лежить в руці
- Отвір на рукоятці дозволяє повісити ключ прямо на робочому місці
Характеристики трещотки для головок Whirlpower 16142-03-36
| Розмір квадрата: | 1/2" |
| Габарити тріскачки: | 260 х 40 х 38 мм |
| Кількість зубців: | 36 |
| Вага: | 0.55 кг |
| Батьківщина торгової марки: | |
| Країна-виробник: |
5 причин купити тріскачку в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД "Укрсервіс можна недорого купити вигнуту трищетку для головок з квадратом 1/2". Компанія Укрсервіс - офіційний імпортер ТМ Whirlpower на території України. Вся продукція якісна і поставляється по офіційних каналах. Якщо Вам потрібна вигнута трещітка довжиною 260 мм на 36 зуба, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, яку трищетку для головок краще вибрати. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про трещетке для головок Whirlpower 16142-03-36.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина інструменту | 260 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | тріскачка (вороток з храповим механізмом) |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Довжина трещотки, мм | 260 |
| Розмір квадрата, дюйм | 1/2 |
| Кількість зубців | 36 |
- Ціна: 887 ₴
