
Ключ комбінований Whirlpower 18 мм Е22
309 ₴
- Готово до відправки
- Код: null
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комбінований ключ Whirlpower 18 мм Е22 — професійний слюсарно-монтажний інструмент для роботи з різьбовими з'єднаннями. Призначений для використання на СТО, в слюсарних майстернях та на виробництві. Ключ виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі, що забезпечує тривалу експлуатацію та підвищену міцність. Основна робоча зона ключа пройшла додаткове загартування для підвищення зносостійкості.
Конструктивні особливості:
- Матеріал: хром-ванадієва сталь
- Додаткове загартування робочої частини для підвищеної міцності
- Підходить для інтенсивної професійної експлуатації
- Середній крутний момент: 50 Н/м
- Сертифікація якості: ГОСТ 16983-80 і DIN3113
Технічні характеристики:
- Бренд: Whirlpower
- Країна-виробник: Китай
- Розмір: 18 мм
- Тип: комбінований (рожково-накидний)
Комплектація:
- Комбінований ключ Whirlpower 18 мм Е22
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 225 мм |
| Основні | |
| Виробник | Whirlpower |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Розмір max | 18 мм |
| Розмір min | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Довжина ключа, мм | 225 |
| Розмір ключа | 18 |
| Вид ключа | комбінований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴
