Пістолет для продувки Mighty Seven JC-313 - інструмент для очищення потоком стисненого повітря робочої поверхні, інструментів, деталей, конструкцій, механізмів. Оснащений наконечником довжиною 330 мм
Переваги пістолета для продувки Mighty Seven JC-313
- Великий гачок для зручного використання
- Рельєфна ручка не ковзає і зручно лежить в руці
- Легкий пластиковий корпус
- Біля сопла є гачок, завдяки якому пістолет можна повісити зачепивши за стелаж, стійку з інструментами або полицю
- Довге сопло дозволяє працювати навіть у важкодоступних місцях
Характеристики пневматичної продувочного пістолета Mighty Seven JC-313
| Призначення | для продувки |
| Довжина наконечника | 330 мм / 13" |
| Максимальний тиск | 10.6 бар |
| Робочий тиск | 5.3 - 8.5 бар |
| Діаметр штуцера: | 1/4" |
| Споживання повітря 1/4" / 3/8": | 368 / 425 л/хв |
| Рекомендований переріз шланга: | 6 - 8 мм |
| Вага: | 0.11 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити продувний пістолет в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна придбати пістолет для компресора повітряний для продувки Mighty Seven JC-313. ТД " Укрсервіс - офіційний імпортер тайванської торгової марки Mighty Seven на території України. Весь пневмоінструмент сертифікований і поставляється по офіційних каналах. Якщо Вас цікавить ціна на пістолет для продування стисненим повітрям, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, скільки коштує обдувочный пістолет для продувки стисненим повітрям. В каталозі сайту Ви також зможете ознайомитися з актуальними цінами, правдивими відгуками, коректними технічними характеристиками обраної моделі.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.11 кг |
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Робочий тиск | 10.6 бар |
| Витрата повітря | 425 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр штуцера, дюйм | 1/4 |
| Вага пістолета, кг | 0,11 |
| Максимальний тиск, бар | 10,6 |
| Тип пістолета | Для продувки |
| Довжина леза, мм | 330 |
- Ціна: 262 ₴

