
Пістолет для продувки Mighty Seven JC-640 1000 мм
1 616 ₴
- Готово до відправки
- Код: JC-640
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Пістолет для продувки Mighty Seven JC-640 - інструмент для очищення потоком стисненого повітря робочої поверхні, інструментів, деталей, конструкцій, механізмів. Оснащений прямим наконечником довжиною 1000 мм.
Переваги пістолета для продувки Mighty Seven JC-640
- Ергономічний курок для зручного використання
- Рельєфна ручка не ковзає і зручно лежить в руці
- Легкий пластиковий корпус
- Біля сопла є гачок, завдяки якому пістолет можна повісити зачепивши за стелаж, стійку з інструментами або полицю
- Довге пряме сопло дозволяє працювати навіть у важкодоступних місцях
Характеристики пневматичної продувочного пістолета Mighty Seven JC-640
| Призначення | для продувки |
| Довжина наконечника | 1000 мм / 40" |
| Максимальний тиск | 10.6 бар |
| Робочий тиск | 5.3 - 8.5 бар |
| Діаметр штуцера: | 1/4" |
| Споживання повітря 1/4" / 3/8": | 386 / 425 л/хв |
| Рекомендований переріз шланга: | 6 - 8 мм |
| Вага: | 0.34 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити продувний пістолет в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна придбати пістолет для продувки Mighty Seven JC-640. ТД " Укрсервіс - офіційний імпортер тайванської торгової марки Mighty Seven на території України. Весь пневмоінструмент сертифікований і поставляється по офіційних каналах. Якщо Вас цікавить ціна на обдувочный пістолет для продувки, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, скільки коштує пістолет для продувки повітрям. В каталозі сайту Ви також зможете ознайомитися з актуальними цінами, правдивими відгуками, коректними технічними характеристиками обраної моделі.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.34 кг |
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Робочий тиск | 8.5 бар |
| Витрата повітря | 425 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр штуцера, дюйм | 3/8" |
| Вага пістолета, кг | 0,34 |
| Максимальний тиск, бар | 8,5 |
| Тип пістолета | Для продувки |
| Довжина леза, мм | 1000 |
- Ціна: 1 616 ₴
