Основні переваги AL-KO SnowLine 760TE:
- 24 місяці – повна гарантія на весь механізм
- Професійна техніка для збирання снігу
- Потужний 4-тактний бензиновий двигун AL-KO
- 13 к.с / 9,56 кВт - потужність двигуна
- 420 куб.см - об'єм двигуна
- Електростартер для швидкого запуску
- Двостадійна система збирання та викиду снігу
- Металевий зубчастий шнек
- 76 см - робоча ширина захвату снігу
- 55 см - робоча висота захвату снігу
- Регулювання напряму викиду снігу
- Регулювання дальності викиду снігу до 15 м
- 6,5 л - об'єм паливного бака
- Яскрава фара для робіт у темний час
- Зручні рукоятки із системою підігріву
- Широкі гусениці для руху по будь-якій поверхні
- Самохідна конструкція: 6 передачі вперед / 2 назад
- 126 кг - вага снігоприбирача
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Снігоприбирач AL-KO SnowLine 760TE
- Скребок для снігу
- Свічковий ключ
- Інструкція експлуатації
- Картонна упаковка
ОПИС БЕНЗИНОВОГО СНІГОПРИБИРАЧА AL-KO SnowLine 760TE
AL-KO SnowLine 760TE - потужний професійний снігоприбирач призначений для роботи на ділянках великої площі. Робоча ширина захоплення становить 76 см, максимальна висота захоплення снігу - 55 см, що дозволяє забирати сніг з максимальною ефективністю. Високу потужність при роботі снігоприбирачу забезпечує фірмовий бензиновий двигун з потужністю 13 к.с. Особливістю даної моделі є гусеничне шасі, що дозволяє працювати навіть в умовах заледенілих поверхонь. Також, завдяки підігріву рукояток, користувачеві буде комфортно працювати навіть у мороз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність двигуна, л. с. | 13 |
| Потужність двигуна, Вт | 9560 |
| Тип запуску | Електростартер |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Тип приводу | Гусениці |
| Об'єм паливного бака | 6.5 л |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові | |
| Шнек | Необрезинений |
| Підігрів ручок | Так |
| Регулювання напрямку викиду | Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |
| Загальні | |
| Максимальна глибина снігу | 550 мм |
| Ширина захвату | 760 мм |
| Висота захоплення | 550 мм |
| Дальність викиду | 15 м |
| Вага | 126 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата палива, л/год | - |
| Обсяг бака, л | 6,5 |
| Ширина захоплення, см | 76 |
| Тип ДВС | 4-тактний |
| Об'єм двигуна, куб. см | 389 |
| Висота захоплення, см | 55 |
| Макс. дальність викиду, м | 15 |
| Вага снігоприбирача, кг | 126 |
| Тип конструкції | самохідна |
| Регулювання дальності викиду | Є |
| Робочий механізм | металевий шнек |
| Керування напрямком викиду | Є |
| Тип снігоприбирача | Бензиновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 999 ₴





