
Нівелір лазерний Bosch GCL 2-15 Professional
6 984 ₴
6 173 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0601066E00
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Нівелір BOSCH GCL 2-15 Professional - електронний лазерний прилад для визначення перепадів висот між кількома точками земної поверхні. Дана модель відноситься до професійної лінійки інструментів БОШ.
Сфера застосування: використовується в геодезії, маркшейдерії, картографія, землеустрій, ландшафтному дизайні, під час будівництва.
Переваги нівеліра BOSCH 0601066E00
- 2 лінійні (горизонталь і вертикаль) і 2 точкові проекції лазера забезпечують високу ефективність вимірювань
- Можна позиціонувати лазерні промені навколо центрированных точок основи перпендикуляра
- Поворотний підставу для більш точного позиціонування
- Клас лазерного випромінювання 2 Клас лазерного випромінювання вимірювальних інструментів
- Час роботи в різних режимах: 6 год (перехресні лінії + точковий режим), 8 год ( тільки перехресні лінії), 12 год (лінії + точковий режим), 16 ч (тільки лінії), 22 ч ( тільки точечняй режим)
- Після 2 хвилин бездіяльності прилад автоматично відключається, щоб не витратити весь заряд батарейок
- При повному заряді батарей може працювати до 6 год
Технічні характеристики нівеліра BOSCH GCL 2-15 Professional
| Дальність вимірів без приймача: | 15 м - лінія / 10 м - точка |
| Точність вимірювання (лінія / точка): | 0.3 мм/м / 0.7 мм/м |
| Клас лазерного випромінювача: | 2 |
| Колір променя: | червоний |
| Довжина хвилі: | 650 Нм |
| Потужність світлового променя: | < 10 мВт |
| Кількість вертикальних проекцій: | 1 |
| Кількість горизонтальних проекцій: | 1 |
| Кількість точкових проекцій: | 2 |
| Тип живлення: | від 3-х батарейок 1.5 В LR6 (AA) |
| Час вимірювання: | 4 c |
| Самонівелірованіе: | ± 4° |
| Робоча температура: | від -10°C до +50°C |
| Температура зберігання: | від -20°C до +70°C |
| Захист від пилу та бризок: | IP 54 |
| Різьблення для штативу: | 1/4", 5/8" |
| Габарити: | 112 x 55 x 106 мм |
| Вага: | 0.49 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
Комплектація BOSCH GCL 2-15 Professional
- 3 батареї 1,5 В LR6 (AA)
- 1/2 вкладень L-BOXX, інструмент 1608M00C1S
- Чохол
- Лазерний відбивач
- Поворотне кріплення BOSCH RM 1 Professional 0601092600
5 причин купити нівелір в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити лазерний нівелір bosch. Компанія Укрсервіс - авторизований дилер німецької ТМ BOSCH на території України. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості 12 міс. Якщо Вас цікавить ціна на лазерний нівелір bosch, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, який лазерний нівелір вибрати для будинку. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про нівеліри BOSCH 0601066E00.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.49 кг |
| Живлення | Батарейки |
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Робочий діапазон | 15 м |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Час автоматичного нівелювання | 4 сек |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Габарити | |
| Висота | 112 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | Лазерний нівелір |
| Комплектація | Захисний чохол; Підставка для вивірення кутів; 3 батареї 1,5 В LR6 АА |
| Вага нівеліра, кг | 0,49 |
| Максимальний діапазон роботи, м | 15 |
| Харчування | 3 x AA |
| Межі самовирівнювання | 4° |
| Різьба штатива | 1/4", 5/8" |
| Горизонтальна проекція, шт | 1 |
| Точність ±мм/м | 0.3 |
- Ціна: 6 173 ₴



