
Нівелір лазерний Bosch Універсальний Level 2 лінійний
3 019 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0603663800
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Нівелір BOSCH UniversalLevel 2 - електронний лазерний прилад для визначення перепадів висот між кількома точками земної поверхні. Дана модель підходить для нечастого застосування в побутових умовах.
Сфера застосування: використовується для нанесення розмітки під час ремонту будівельних або монтажних робіт.
Переваги нівеліра BOSCH 0603663800
- Дозволяє проектувати одночасно вертикальну і горизонтальну ліній під кутом 90° один відносно одного
- Функція блокування автовыравнивания дозволяє виробляти похилі лінії при установці на штативі
- Виставлення вертикального схилу: дві точки верх і вниз
- Корпус і електронна частина наджено защиены від вологи й пилу
- При повному заряді батарей може працювати до 5 год
Технічні характеристики нівеліра BOSCH UniversalLevel 2
| Дальність вимірювань: | 10 м |
| Точність вимірювання (лінія / точка): | 0.5 мм/м / 1 мм/м |
| Клас лазерного випромінювача: | 2 |
| Колір променя: | червоний |
| Довжина хвилі (лінія/точка): | 650 Нм |
| Потужність світлового променя: | < 10 мВт |
| Кількість вертикальних проекцій: | 1 (120°) |
| Кількість горизонтальних проекцій: | 1 (120°) |
| Кількість точкових проекцій: | 2 |
| Тип живлення: | від 3-х батарейок 1.5 В LR6 (AA) |
| Час вимірювання: | 4 c |
| Самонівелірованіе: | ± 4° |
| Робоча температура: | від -5°C до +40°C |
| Температура зберігання: | від -10°C до +70°C |
| Захист від пилу та бризок: | IP 54 |
| Різьблення для штативу: | 1/4" |
| Габарити: | 125 x 64 x 115 мм |
| Вага: | 0.46 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
Комплектація BOSCH UniversalLevel 2
- Чохол
- 3 батареї 1,5 В LR6 (AA)
5 причин купити нівелір в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В официальном интернет-магазине ТД Укрсервис можно недорого купить лазерный нивелир для дома. Компания Укрсервис - авторизированный дилер немецкой ТМ BOSCH на территории Украины. Вся продукция сертифицирована и поставляется с официальной гарантией качества 12мес. Если Вас интересует цена на лазерный уровень нивелир, менеджеры предоставят подробную консультацию и подскажут, какой лазерный нивелир лучше купить, чтобы получить хороший результат. В каталоге сайта Вы также можете найти актуальные цены, уточнить наличие на складе и просмотреть правдивые отзывы о нивелире BOSCH 0603663800.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.46 кг |
| Живлення | Батарейки |
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Робочий діапазон | 10 м |
| Похибка вимірювання | 0.5 мм/м |
| Час автоматичного нівелювання | 4 сек |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP40 |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон з приймачем | 10 м |
| Габарити | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Штатив | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | Лазерний нівелір |
| Комплектація | Батарейки,Чохол |
| Вага нівеліра, кг | 0,46 |
| Максимальний діапазон роботи, м | 10 |
| Харчування | 3 x AA |
| Межі самовирівнювання | 4° |
| Різьба штатива | 1/4 |
| Горизонтальна проекція, шт | 1 |
| Точність ±мм/м | 0.5 |
- Ціна: 3 019 ₴


