
Нівелір лазерний Bosch GLL 5-50 X Professional
8 964 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0601063N00
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Нівелір BOSCH GLL 5-50 X Professional - електронний лазерний прилад для визначення перепадів висот між кількома точками земної поверхні. Дана модель відноситься до професійної лінійки інструментів БОШ.
Сфера застосування: використовується в геодезії, маркшейдерії, картографія, землеустрій, ландшафтному дизайні, під час будівництва.
Переваги нівеліра BOSCH 0601063N00
- Покращена видимість лазерної лінії
- Компактні розміри і невелика вага полегшують використання і зберігання пристрою
- Високотехнологічна система маятникових точності від Bosch (PPS) забезпечує високу ступінь захисту інструменту і точність вимірювання
- Прецизійна маятникова система складається з високоточних загартованих фасонних деталей та оптики з амортизатором
- Електроніка контролює температуру діодного джерела випромінювання, не допускаючи його перегріву при підвищенні видимість лазерного променя
- Лінії 4x360° для одночасних вимірювань по горизонтальній і вертикальній площі, підвищуючи тим самим ефективність роботи
- Поворотний підставу з регульованими ніжками для більш точного позиціонування
- Після 30 хвилин бездіяльності прилад автоматично відключається, щоб не витратити весь заряд батарейок
- При повному заряді батарей може працювати до 6 год
Технічні характеристики нівеліра BOSCH GLL 5-50 X Professional
| Дальність вимірів без приймача: | 15 м - лінія / 5 м - точка |
| Дальність вимірювань з приймачем: | 50 м |
| Точність виміру: | 0.2 мм/м |
| Клас лазерного випромінювача: | 2 |
| Колір променя: | червоний |
| Довжина хвилі: | 635 Нм |
| Потужність світлового променя: | < 10 мВт |
| Кількість вертикальних проекцій: | 3 (360°) |
| Кількість горизонтальних проекцій: | 1 (360°) |
| Кількість точкових проекцій: | 1 |
| Тип живлення: | від 4-х батарейок 1.5 В LR6 (AA) |
| Час вимірювання: | 4 c |
| Самонівелірованіе: | ± 3° |
| Робоча температура: | від -10°C до +45°C |
| Температура зберігання: | від -20°C до +70°C |
| Захист від пилу та бризок: | IP 54 |
| Різьблення для штативу: | 5/8" |
| Габарити: | 122 x 83 x 129 мм |
| Вага: | 0.54 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантия: | 12 мес |
Комплектация BOSCH GLL 5-50 X Professional
- 4 батарейки 1,5 В LR6 (AA)
- Защитная сумка
- Адаптер штатива BOSCH 1609203C10
5 причин купить нивелир в Укрсервис
- Гарантия качества
- Оптимальная цена
- Оперативная доставка
- Более 20 лет на рынке
- Собственный сервисный центр
В официальном интернет-магазине ТД Укрсервис можно купить недорого лазерный нивелир. Компания Укрсервис - авторизированный дилер немецкой ТМ BOSCH на территории Украины. Вся продукция сертифицирована и поставляется с официальной гарантией качества 12 мес. Если Вас интересует, где можно купить лазерный нивелир, менеджеры предоставят подробную консультацию и подскажут, как выбрать лазерный нивелир. В каталоге сайта Вы также можете найти актуальные цены, уточнить наличие на складе и просмотреть правдивые отзывы о нивелире BOSCH 0601063N00.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.54 кг |
| Живлення | Батарейки |
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Робочий діапазон | 15 м |
| Похибка вимірювання | 0.2 мм/м |
| Час автоматичного нівелювання | 4 сек |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон з приймачем | 50 м |
| Габарити | |
| Висота | 122 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Довжина | 129 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Штатив | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | Лазерний нівелір |
| Комплектація | чохол, 4 батареї АА, перехідник для штатива |
| Вага нівеліра, кг | 0.54 |
| Максимальний діапазон роботи, м | 15 |
| Харчування | 4 x AA |
| Межі самовирівнювання | 3° |
| Різьба штатива | 5/8 |
| Горизонтальна проекція, шт | 1 |
| Точність ±мм/м | 0.2 |
- Ціна: 8 964 ₴



