
Нівелір лазерний Bosch GLL 3-80 Professional
15 732 ₴
12 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0601063S00
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Нівелір BOSCH GLL 3-80 Professional - електронний лазерний прилад для визначення перепадів висот між кількома точками земної поверхні. Дана модель відноситься до професійної лінійки інструментів БОШ.
Сфера застосування: використовується в геодезії, маркшейдерії, картографія, землеустрій, ландшафтному дизайні, під час будівництва.
Переваги нівеліра BOSCH 0601063S00
- Потужні діоди забезпечують відмінну видимість
- Лінії 3x360° для одночасних вимірювань по горизонтальній і вертикальній площі, підвищуючи тим самим ефективність роботи
- Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс нівеліра - більш комфортна робота
- Після 120 хвилин бездіяльності прилад автоматично відключається, щоб не витратити весь заряд батарейок
- При повному заряді батарей може працювати до 4 год
Технічні характеристики нівеліра BOSCH GLL 3-80 Professional
| Дальність вимірів без приймача: | 30 м |
| Дальність вимірювань з приймачем: | 80 м |
| Точність виміру: | 0.2 мм/м |
| Клас лазерного випромінювача: | 2 |
| Колір променя: | червоний |
| Довжина хвилі: | 630 - 650 Нм |
| Потужність світлового променя: | < 10 мВт |
| Кількість вертикальних проекцій: | 2 (360°) |
| Кількість горизонтальних проекцій: | 1 (360°) |
| Тип живлення: | від 4-х батарейок 1.5 В LR6 (AA) |
| Час вимірювання: | 4 c |
| Самонівелірованіе: | ± 4° |
| Робоча температура: | від -10°C до +40°C |
| Температура зберігання: | від -20°C до +70°C |
| Захист від пилу та бризок: | IP 54 |
| Різьблення для штативу: | 1/4", 5/8" |
| Сумісні лазерні приймачі: | LR 6 + 7 |
| Габарити: | 149 x 84 x 142 мм |
| Вага: | 0.82 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
Комплектація BOSCH GLL 3-80 Professional
- 4 батареї 1,5 В LR6 (AA)
- Кутова пластина для відбиття променів
- Футляр
- Кейс для зберігання й транспортування
5 причин купити нівелір в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити лазерний нівелір GLL 3-80. Компанія Укрсервіс - авторизований дилер німецької ТМ BOSCH на території України. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості 12 міс. Якщо Вас цікавить ціна на лазерний нівелір 360 градусів, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, як вибрати лазерний нівелір для дому. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про нівеліри BOSCH 0601063S00.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.82 кг |
| Живлення | Батарейки |
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Робочий діапазон | 30 м |
| Похибка вимірювання | 0.2 мм/м |
| Час автоматичного нівелювання | 4 сек |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 680 нм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон з приймачем | 120 м |
| Габарити | |
| Висота | 159 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Штатив | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | Лазерний нівелір |
| Комплектація | Лазерний відбивач, кейс, Чохол, 4 батареї 1,5 В LR6 |
| Вага нівеліра, кг | 0.82 |
| Максимальний діапазон роботи, м | 30 |
| Харчування | 4 x AA |
| Межі самовирівнювання | 4° |
| Різьба штатива | 1/4, 5/8 |
| Горизонтальна проекція, шт | 1 |
| Точність ±мм/м | 0.2 |
- Ціна: 12 020 ₴

