
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GPO 14 CE Professional (0601389000)
18 018 ₴
- В наявності
- Код: 0601389000
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GPO 14 CE Professional - електроінструмент для чистої полірування та фінішної обробки різних поверхонь. Під час роботи видає до 3000 оборотів. Може працювати з диском діаметром 180 мм.
Призначення: часто використовується для полірування автомобілів на автосервісі; під час ремонтних або будівельних робіт для кінцевої полірування різних матеріалів; не рідко застосовується на виробництві і в деревообробці.
Переваги полірувальної шліфмашини Bosch GPO 14 CE Professional
- Ергономічна рукояткеа з м'якою накладкою для більш зручного використання
- Палавный пуск забезпечує аккуртное і більш точний початок роботи
- Використовується технологія Bosch Heavy Duty, що гарантує підвищені стандарти потужності, продуктивності і надійності електродвигуна
- Електронне регулювання швидкості забезпечує стабільну швидкість навіть під навантаженням
- Надійна система повітряного охолодження робочого механізму
- Захист від повторного запуску запобігає самопроизаольный пуск інструменту після переривання енергопостачання
- Електронний захист від перевантаження автоматично відключає двигун
Технічні характеристики полірувальної шліфмашини Bosch 0601389000
| Тип шліфмашини: | Полірувальна |
| Споживана потужність: | 1400 Вт |
| Обороти холостого ходу: | 750 – 3000 об/хв |
| Діаметр диска: | 180 мм |
| Діаметр круглої щітки: | 100 мм |
| Діаметр полірувальної губки: | 160 мм |
| Діаметр плоскої щітки: | 175 мм |
| Різьба шліфувального шпинделя: | M 14 |
| Максимальна довжина шпинделя: | 21 мм |
| Рівень шуму: | 91 дБ |
| Вібрація під час роботи: | 6 м/с2 |
| Вага: | 2.5 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
Комплектація
- Додаткова рукоятка BOASCH 2602025067
- D-подібна рукоятка 1619P07563
5 причин купити шліфмашину в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В официальном интернет-магазине ТД Укрсервис можно купить недорого шлифмашину для шлифования Bosch GPO 14 CE Professional. Укрсервис - авторизированный дилер ТМ Bosch на территории Украины. Вся продукция сертифицирована и поставляется с официальной гарантией качества. Если Вас интересует цена полировальной шлифмашины, менеджеры предоставят подробную консультацию и помогут купить шлифмашину для потолков. В каталоге сайта Вы также можете найти актуальные цены, уточнить наличие на складе и просмотреть правдивые отзывы о шлифмашине Bosch GPO 14 CE Professional.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
Інструкція з експлуатації шліфмашини Bosch GPO 14 CE Professional
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага шліфмашини, кг | 2.5 |
| Кількість обертів, об/хв | 3000 |
| Макс. діаметр диска, мм | 180 |
| Плавний пуск | Є |
| Споживана потужність, Вт | 1400 |
| Коригування перевертів | Є |
| Рівень шуму, дБ | 102 |
- Ціна: 18 018 ₴



