
Пневмошлифмашина Mighty Seven QB-195L-120 кутова
14 586 ₴
- Готово до відправки
- Код: QB-195L-120
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Пневмошлифмашина кутова Mighty Seven QB-195L-120 - пневмоінструмент для різання і зачистки різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону і т. д. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від технічних характеристик інструменту і властивостей робочого кола. За хвилину дана модель витратить до 138 літрів повітря. Під час роботи видає до 12000 обертів. На відміну від Mighty Seven QB-195-120 має більш довгу виконання корпусу.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для обробки різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, в процесі монтажних і демонтажних робіт.
Переваги пневматичної УШМ Mighty Seven QB-195L-120
- Зручна бічна ручка знижує вплив вібрації на руку оператора
- Корпус інструменту виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву
- Міцний металевий кожух для захисту користувача
- Вихід повітря відбувається через ручку вниз
- Деталі робочого механізму виготовлені з інструментальної сталі з додаванням молібдену та нікелю для підвищення зносостійкості
Технічні характеристики кутовий пневмошлифмашины Mighty Seven QB-195L-120
| Діаметр відрізних кругів: | 125 мм |
| Посадкове отвір кола: | 22 мм |
| Витрата повітря: | 138 л/хв |
| Розмір шпинделя: | 1/2"-13 |
| Обороти: | 12000 об/хв |
| Тиск: | 6.3 бар |
| Діаметр штуцера: | 3/8" |
| Діаметр шланга: | 3/8" |
| Рівень шуму: | 91 дБ |
| Рівень вібрації: | 2.1 м/с2 |
| Довжина інструменту: | 275 мм |
| Вага пневмошлифмашины: | 2.4 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити пневмошлифмашину в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити пневмошлифовальную машинку для відрізного кола 125 мм. Укрсервіс - офіційний імпортер тайванської ТМ Mighty Seven на території України. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вам потрібна пневмоболгарка відрізна і Вас цікавить її ціна в інтернеті, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть вибрати пневмошлифовальную машинку для автомобіля. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про пневматичної шліфмашини M7 QB-195L-120.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.4 кг |
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 138 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/8" |
| Тип пневмошліфмашіни | Кутова |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Захисний кожух | Ні |
| Перехідний штуцер | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип шліфмашини | кутова |
| Обертів, об/хв | 12000 |
| Рівень шуму, дБ | 91 |
| Тиск, бар | 6.3 |
| Витрата повітря, л/хв | 138 |
| Рівень вібрації, м/с2 | 2.1 |
| Довжина шліфмашини, мм | 275 |
| Діаметр штуцера, дюйм | 3/8" |
| Тип витратного матеріалу | Відрізний круг |
| Діаметр шланга, дюйм | 3/8" |
| Вага шліфмашини, кг | 2.4 |
| Діаметр кола, мм | 125 |
- Ціна: 14 586 ₴
