
Шланг для поливу Claber Top-Black 9039, 30 м 1/2" чорний
1 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9039
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Садовий шланг Claber Top-Black 9039 - чорний шланг з ПВХ довжиною 30 м і діаметром 1/2 дюйма, який виготовлений спеціально для поливу зелених насаджень на городі або в саду. Поливальний шланг просто незамінний у спекотну погоду або ж під час літньої посухи, коли дощу немає упродовж тривалого часу.
призначення: полив городу, саду або квіткових клумб.
Особливості шлангів для поливу ТМ Claber
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Стійкі до зовнішнього впливу
- Зручні в зберіганні
- Італійський виробник
Переваги поливального шланга Claber Top-Black 30 м 1/2"
- Стійкий до ультрафіолетового випромінювання і наростання водоростей всередині
- Складається з 3-х шарів, що робить його більш міцним
- Хороша еластичність дозволяє загинатися без заломів
- Армована сітка робить шланг стійким до високого тиску води
- Внутрішня поверхня має шар харчового кришталю, що робить його придатним для перекачування питної води
- Не містить важких металів і фталатів
- Має чорне забарвлення
- Може використовуватися для поливу водою при температурі -10°C до +60°C
- Вага бухти становить 3,9 кг
Технічні характеристики садового шланга Claber Top-Black 30 м 1/2"
| Тип шланга: | армований |
| Довжина: | 30 м |
| Діаметр: | 1/2" |
| Кількість шарів: | 3 |
| Матеріал: | ПВХ |
| Вага: | 3,9 кг |
| Країна реєстрації бренду: | |
| Країна-виробник: |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина | 30 м |
| Колір | Чорний |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Так |
| Кількість шарів | 3 |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Мінімальна температура води | -10 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Робочий тиск | 12 атм |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шлангу, м | 30 |
| Призначення шланга | подача води |
| Діаметр шланга, дюйм | 1/2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
