
Ножиці по металу ручні Whirlpower 15619-04-310 прямі
767 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15619-04-310
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Ножиці по металу Whirlpower 15619-04-310 - ручний інструмент для прямого і широкого кривого різання листового металу товщиною не більше 0.9 мм
Сфера застосування: ножиці для різання металу часто використовуються на виробництві; під час виготовлення різних виробів з листового металу; на будівництві або під час ремонту; для монтажних, демонтажних робіт; на СТО.
Переваги ножиць по металу Whirlpower 15619-04-310
- Леза ножиць виготовлені з високою вуглецевої сталі
- Рукоятка має спеціальні вушка для більш зручного використання однією рукою
Характеристики ножиці для металу Whirlpower 15619-04-310
| Тип ножиць: | по листовому металу |
| Формат різу: | прямий |
| Товщина холоднокатаної сталі: | до 0.9 мм |
| Товщина нержавіючої сталі: | до 0.7 мм |
| Довжина леза: | 75 мм |
| Загальна довжина інструменту: | 310 мм |
| Вага: | 643 р |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити ножиці по металу в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В официальном интернет-магазине ТД Укрсервис можно купить ножницы по металлу Whirlpower 15619-04-310 по лучшим ценам в Украине. Компания Укрсервис - официальный импортер ТМ Whirlpower на территории Украины. Вся продукция качественная и поставляется по официальным каналам. Если Вас интересует, сколько стоят ножницы по металлу, менеджеры предоставят подробную консультацию и подскажут какие ножницы по металлу лучше. В каталоге сайта Вы также можете найти актуальные цены, уточнить наличие на складе и просмотреть правдивые отзывы о ножницах по металлу Whirlpower 15619-04-310.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.643 кг |
| Виробник | Whirlpower |
| Тип ножиць по металу | Прямі |
| Довжина інструменту | 300 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Спрямованість | Прямі |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Товщина різу, мм | 0,9 |
| Тип ножиць | по листовому металу |
| Тип різання | прямий |
| Довжина ножиць, мм | 310 |
- Ціна: 767 ₴

