
Струбцина IRWIN Quick Grip T524QCEL7 F-образна, 605 мм
1 003 ₴
- Немає в наявності
- Код: T524QCEL7
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Струбцина IRWIN Quick Grip T524QCEL7 - пристрій для затиску деталей між собою під час обробки (склеювання, свердління, розпилювання і т. д.), а також для їх фіксації на верстаку, станині або будь-якої іншої робочої поверхні. Дана модель має F-образну конструкцію, яка складається з рейки та двох губок: нерухомої (верхня) і рухомий (нижня).
Сфера застосування: використовується під час ремонтних і будівельних робіт.
Переваги струбцини IRWIN Quick Grip T524QCEL7
- Надійний тригерний механізм стиснення значно прискорює робочий процес
- Рухлива губка швидко приводиться в рух за допомогою всього одного натискання клавіші
- Легко і швидко трансормируется в розпір
- У разі зносу губки легко і швидко замінюються
- Легкий пластиковий корпус
Характеристики F-образної струбцини IRWIN Quick Grip T524QCEL7
| Конструкція струбцини: | F-подібна |
| Механізм стиснення: | критичний |
| Ширина затиску: | 605 мм |
| Глибина затиску: | 84 мм |
| Максимальне зусилля затиску: | 1.32 кН / 136 кг |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Вага: | 0.4 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити струбцину в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити триггерную струбцину F тип. Компанія Укрсервіс - офіційний дилер ТМ IRWIN на території України. Вся продукція перевірена і оригінальна. Якщо Вас цікавить ціна на F подібну струбцину 605 мм, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, як вибрати хорошу струбцину. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про струбцині з необхідною силою затиску.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Виробник | Irwin |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | F-подібна |
| Затискне зусилля | 1320 Н |
| Ширина затиску | 605 мм |
| Виступ | 84 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал струбцини | Пластик |
| Користувацькi характеристики | |
| Конструкція | F-подібна |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина затиску, мм | 605 |
| Зусилля затиску, кН | 1,32 |
| Глибина затиску, мм | 84 |
| Механізм стиснення | критичний |
| Вага струбцини, кг | 0,4 |
- Ціна: 1 003 ₴




