
Генератор бензиновий зварювальний Fogo FH8220W
126 941 ₴
- Готово до відправки
- Код: FH8220W
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензиновий генератор FOGO FH 8220 W — обладнання для резервного живлення в аварійних ситуаціях при збоях електромережі. Може використовуватися як основне джерело живлення для електродугового зварювання, стабільної роботи електроінструментів та електроприладів. Забезпечує надійну роботу та довговічність завдяки високоякісним компонентам та 4-тактному двигуну Honda GX 390.
Конструктивні особливості:
- Зручний ручний стартер для запуску генератора
- Надійний 4-тактний бензиновий двигун Honda GX 390 потужністю 13 к.с.
- Датчик контролю рівня масла в картері
- Спеціально розроблений для роботи зі зварювальними апаратами
- Синхронний альтернатор для стабілізації вихідної напруги
- Дві розетки на 16 і 32 А
- Трубчаста рама для міцності та стійкості конструкції
- Повітряна система охолодження двигуна запобігає перегріву
- Компактні габарити та відносно невелика вага (92 кг)
- Регулятор зварювального струму та клеми для підключення кабелю виведені на панель управління
Технічні характеристики:
- Вид палива: бензин
- Двигун: Honda GX 390
- Тип двигуна: 4-тактний
- Об'єм двигуна: 390 см³
- Система запуску: ручний стартер
- Напруга: 220/380 В
- Частота струму: 50 Гц
- Номінальна потужність: 5,2 кВт
- Максимальна потужність: 5,76 кВт
- Кількість фаз: 3
- Об'єм паливного бака: 6,2 л
- Об'єм картера: 1,3 л
- Витрати палива: 2,5 л/год
- Габарити: 790×600×645 мм
- Вага: 92 кг
- Зварювальний струм: 220 А
- Максимальний час безперервної роботи: 2,5 години
- Рівень шуму під час роботи: 62 дБ(А)
Комплектація:
- Генератор бензиновий зварювальний FOGO FH 8220 W
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5.2 кВт |
| Максимальна потужність | 5.76 кВт |
| Час безперервної роботи | 2.5 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 390 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 6.2 л |
| Споживання палива | 2.5 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 645 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Вага | 92 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 380.0 |
| Система пуску | Ручна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 941 ₴


