
Генератор зварювальний FOGO FH9220W бензиновий
132 689 ₴
- Готово до відправки
- Код: FH9220W
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Бензиновий генератор FOGO FH9220W - пристрій для електроживлення зварювального обладнання під час зварювальних робіт. Дана модель може генрировать як однофазний так і трьохфазний струм. Максимальна потужність генератора може досягати 6,9 кВт. Завдяки паливному баку на 6,2 літра, генератор може працювати без перерв близько 2-х годин.
Призначення: призначений для подачі електрики для зварювального апарата під час зварювальних робіт.
Особливості генераторів FOGO
- Європейська торгова марка
- Контроль виробництва із міжнародним стандартам якості
- Надійні і высокопроизводительны
Переваги електрогенератора FOGO FH9220W
- Надійна система запуску генератора вручну
- Потужний 4-х тактний бензиновий двигун Honda GX390T2 на 6,9 кВт
- Паливний бак на 6,2 л
- Витрата палива становить 2,7 л/год
- Підходить для генерації як 1-фазного, так і 3-фазного струму
- Може безперервно працювати протягом 2-х годин
- Об'єм двигуна складає 389 см куб
- Зварювальний струм 220 А
- Двигун може працювати на 3600 об/хв
- Генераторний блок E2W10 220 DCK італійського виробництва
- Обсяг масла в картері двигуна становить 1,1 л
- Повітряна система охолодження запобігає перегрів двигуна генераора
- Синхронний альтернатор для стабілізації вихідної напруги
- Під час роботи генератор видає шум 97 дБ(А)
- Вага 97 кг надає генератора додаткової стійкості в процесі роботи
- Генератор має розмір 790х590х540 мм
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики електрогенератора FOGO FH9220W

|
Вид палива: |
бензин |
|
Двигун: |
Honda GX 390 T2 |
|
Тип двигуна: |
4-тактний |
|
Об'єм двигуна: |
389 см? |
|
Система запуску: |
ручний |
|
Напруга: |
220 В / 380 В |
|
Частота струму: |
50 Гц |
|
Номінальна потужність: |
6,2 кВт |
|
Максимальна потужність: |
6,9 кВт |
|
Кількість фаз: |
1 / 3 |
|
Обсяг паливного бака: |
6,2 л |
|
Ємність картера: |
1,1 л |
|
Витрати палива: |
2,7 л/год |
|
Габарити: |
790х590х540 мм |
|
Вага: |
97 кг |
Комплектація
- Розетка 16A 230V Schuko - 1 шт
- Розетка 16A 5P IP44 - 1 шт
- Термореле
- Датчик рівня мастила
- Регулятор сварок. струму
5 причин купити генератор електрики FOGO в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс широкий асортимент хороших однофазовых і трехфазовых зварювальних генераторів струму високої потужності. Укрсервіс - офіційний імпортер ТМ FOGO в Україні. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Ви сумніваєтеся, який електрогенератор краще вибрати для зварювальних робіт, менеджери допоможуть вибрати зварювальний генератор з необхідними характеристиками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 6.9 кВт |
| Номінальна потужність | 6.2 кВт |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 2 годин |
| Система пуску | Ручна |
| Вихідна напруга | 380.0 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 97 кг |
| Висота | 540 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 6.2 л |
| Споживання палива | 2.7 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 97 дБ |
- Ціна: 132 689 ₴
