
Транспортний візок Vulkan WTC300 - складське обладнання для транспортування вантажів загальною вагою до 300 кг. Дана модель має дві сталеві полки, а також оснащена 2 поворотними і 2 стаціонарними колесами з гумовим покриттям.
Призначення: переміщення вантажів вагою до 300 кг на складах, сховищах, виставкових залах, магазинах, СТО, цехах і майстернях.
Особливості візків Вулкан
- Відмінне співвідношення ціни та якості
- Власна торгова марка ТД " Укрсервіс
- Ретельний контроль кожного етапу виробництва
- Якісні колеса
Переваги складської візки Vulkan WTC300
- Дозволяє перевозити вантажі вагою до 300 кг
- Платформи візки виготовлені з сталі
- Дві ручки дозволяють управляти тележой як з одного, так і з іншого боку
- Рельєфне покриття платформи надійно утримує вантаж і запобігає його падіння під час руху
- М'яка окантовка запобігає пошкодження стін, вітрин та меблів від випадкового пошкодження візком
- Візок важить 28 кг
- Габарити платформи складають 91х61 см
- Габарити візка в розкладеному стані 92х21х62 см
Характеристики ручного візка Vulkan WTC300
| Вантажопідйомність: | 300 кг |
| Кількість полиць: | 2 |
| Матеріал платформи: | сталь |
| Габарити полиці: | 910х610 мм |
| Габарити візка: | 920х210х620 мм |
| Вага візка: | 28 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити візок в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити складську візок. ТМ Vulkan - власна зареєстрована торгова марка ТД " Укрсервіс. Якщо Вас цікавлять недорогі ручні візки для перевезення вантажів, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, скільки в інтернеті варто ручний візок складна. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про обрану складської візку.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Власна вага | 28 кг |
| Стан | Новий |
| Тип коліс | Безкамерний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество полок | 2 |
| Матеріал | Сталь |
- Ціна: 4 482 ₴





