
Шліфувально-відрізний круг Pferd 125*3,2*22,23 нержавіюча сталь
64 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 400722052305
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Відрізний круг Pferd 125х3,2х22,23 - якісний картридж для прямих або кутових шліфмашин. З його допомогою болгарка перетворюється в гарний інструмент для різання металу.
Назначение: универсальное применение в промышленном и ремесленном производстве. Часто используется для резки жести, профиля и различных материалов из нержавеющей стали. Подходит для угловых шлифмашин всех классов мощности.
Особенности отрезных кругов ТМ Pferd
- Изготовлены в соответствии с международными стандартами качества
- Постоянный контроль производства на заводах
- Изготовлены из качественных материалов
- Соответствуют международным стандартам безопасности
Преимущества отрезного круга Pferd EH 125-3,2 PSF STEELOX
- Изготовлен в соответствии с европейским стандартом качества EN 12413
- Діаметр кола становить 125 мм
- Товщина відрізного круга - 3,2 мм
- Діаметр посадочного отвору становить 22,23 мм
- Максимальна робоча інструменту не повинна перевищувати 80 м/с
- Можна використовувати з інструментом, выдающем не більше 12200 об/хв
- Вага кола становить 74 г
Характеристики відрізного кола Pferd 125х3,2х22,23
|
Тип робочого матеріалу: |
нержавіюча сталь |
|
Діаметр диска: |
125 мм |
|
Діаметр посадочного отвору: |
22,23 мм |
|
Товщина кола: |
3,2 мм |
|
Розмір зерна: |
46 мкм |
|
Максимальна робоча швидкість: |
80 м/с |
|
Максимальна кількість обертів: |
12200 об/хв |
|
Тип зерна: |
А (корунд) |
|
Клас твердості: |
P (м'який) |
|
Вага: |
74 г |
Рекомендації по техніці безпеки

5 причин купити відрізний круг Pferd в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити відрізний круг 125 х 3,2 мм для нержавіючої сталі. ТД " Укрсервіс - офіційний імпортер продукції ТМ Pferd в Україні. Якщо Вас цікавить діаметр відрізного кола EH 125-3,2 PSF STEELOX, менеджери інтернет-магазину нададуть Вам якісну консультацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 2.4 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Зернистість | 46 |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Товщина диска, мм | 2,4 |
| Посадкове отвір, мм | 22,23 |
| Робочий матеріал | Сталь / Неіржавіюча сталь |
- Ціна: 64 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.

