
Гайковерт електричний Metabo SSW 650
15 750 ₴
10 520 ₴
- Готово до відправки
- Код: 602204000
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Гайковерт Metabo SSW 650 - мережевий інструмент для закручування і викручування різьбових з'єднань на болтах і гайках.
Призначення: в основному використовується під час будівельних, ремонтних, монтажних та демонтажних робіт
Переваги электрогайковерта Metabo SSW 650
- Досить потужний, щоб ефективно справляючись навіть з найскладнішими завданнями
- Інструмент у разі заклинювання робочої частини
- Електронна система Vario (V) контролює кількість оборотів, залежно від властивостей матеріалу
- Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском ефективно відводить тепло і забезпечує довговічність інструменту
- Ручка з резиновыи накладками не ковзає і зручно лежить в руці
- Пряме та реверсивне обертання перемикається за допомогою повзунка над рукояткою
Технічні характеристики мережевого гайковерта Metabo 602204000
| Тип конструкції: | пістолетна |
| Тип гайковерта: | ударний |
| Харчування: | від мережі 220 В |
| Потужність: | 650 Вт |
| Кількість обертів: | 2100 об/хв |
| Кількість ударів: | 2800 уд/хв |
| Максимальний крутний момент: | 600 Нм |
| Тип патрона: | квадрат |
| Розмір квадрата: | 1/2" |
| Розмір болта: | М10 - М19 |
| Рівень звуку: | 98 дБ |
| Вібрація: | 12 м/с2 |
| Довжина кабелю: | 5 м |
| Вага: | 3 кг |
| Батьківщина торгової марки: | |
| Країна-виробник: | |
| Гарантія: | 36 міс |
5 причин купити гайковерт Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити електричний гайковерт для авто Metabo SSW 650. ТД " Укрсервіс - офіційний імпортер ТМ Metabo на території України. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить, скільки коштує гайковерт електричний, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, який купити електричний гайковерт для дому. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про гайковерти Metabo SSW 650.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний крутний момент | 600 H*m |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 650 |
| Напруга мережі, В | 220 |
| Тип харчування | Мережа |
| Кількість обертів, об/хв | 2100 |
| Вага гайковерта, кг | 3 |
| Розмір патрона, дюйм | 1/2 |
| Макс. крутний момент Н/м | 600 |
| Вдарний режим | Так |
- Ціна: 10 520 ₴
