
Верстат свердлильний Vulkan VLK-20F1 підлоговий, 220 В, 750 Вт
23 043 ₴
- Готово до відправки
- Код: VLK-20F1
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Свердлильний верстат Vulkan VLK-20F1 - електричне обладнання для свердління глухих і наскрізних отворів у металевих, дерев'яних, пластикових і кам'яних деталях. Залежно від поставленно завдання може працювати з різними свердлами, зенкерами, розгортками, мітчиками і іншим інструментом.
Призначення і сфера застосування: свердління, розсвердлювання, зенкування, розгортання, нарізування внутрішніх різьб, вирізання дисків з листового матеріалу. Використовується в домашніх і професійних майстернях, на виробництві.
Переваги свердлильного верстата Vulkan VLK-20F1
- Надійний електродвигун однофазний
- 12 режимів швидкості дозволяють виконувати роботу більш якісно і точно
- Велика кнопка Вкл/Викл зручно розташована прямо перед оператором
- Верстатні лещата з шириною затиску 100 мм надійно фіксують оброблювану деталь
- Прозорий кожух навколо патрона забезпечує захист оператора під час роботи
- Верстат встановлюється на підлозі і не потребує додаткових робочих поверхнях
- Робоча платформа легко і швидко регулюється по висоті, що забезпечує комфортну роботу з заготовками різних розмірів
- Велика підстава і металева колона забезпечують хорошу стійкість конструкції
Технічні характеристики Вулкан VLK-20F1
| Тип двигуна: | електричний, 220 В |
| Потужність: | 750 Вт |
| Кількість швидкостей: | 12 |
| Тип конструкції: | підлоговий |
| Діаметр шпинделя: | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердла: | 20 мм |
| Тип шпинделя: | MT2 (Морзе 2) |
| Хід шпинделя: | 80 мм |
| Кількість обертів: | 220-2600 об/хв |
| Відстань від шпинделя до колони: | 190 мм |
| Діаметр колони: | 80 мм |
| Габарити робочої платформи: | 300х300 мм |
| Габарити основи: | 500х300 мм |
| Габарити упаковки: | 1215x475x275 мм |
| Вага: | 82 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити свердлильний верстат в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В официальном интернет-магазине ТД Укрсервис можно купить недорогой сверлильный станок Vulkan VLK-20F1. ТМ Vulkan - собственная торговая марка ТД Укрсервис. Вся продукция качественная и сертифицирована, поставляется с официальной гарантией качества 12 месяцев. Если Вас интересуют цены на сверлильные станки для домашней мастерской, менеджеры предоставят подробную консультацию и подскажут, какой напольный сверлильный станок лучше выбрать. В каталоге сайта Вы также можете найти актуальные цены, уточнить наличие на складе и просмотреть правдивые отзывы о сверлильном станке Вулкан VLK-20F1.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
Інструкція з експлуатації свердлильного верстата Vulkan VLK-20F1
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 750 кВт |
| Виробник | VULKAN |
| Кількість швидкостей | 12 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Свердлильний верстат на магнітній підставі |
| Загальні параметри | |
| Вага | 82 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 20 мм |
| Ширина столу | 300 мм |
| Довжина столу | 300 мм |
| Виліт шпинделя | 190 мм |
| Хід шпинделя | 80 мм |
- Ціна: 23 043 ₴
