
Верстат свердлильний Vulkan VLK-25F3 підлоговий, 380 В, 1100 Вт
30 724 ₴
- Готово до відправки
- Код: VLK-25F3
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Свердлильний верстат Vulkan VLK-25F3 - електричне обладнання для свердління глухих і наскрізних отворів у металевих, дерев'яних, пластикових і кам'яних деталях. Залежно від поставленно завдання може працювати з різними свердлами, зенкерами, розгортками, мітчиками і іншим інструментом. Дана модель має підлогове виконання.
Призначення і сфера застосування: свердління, розсвердлювання, зенкування, розгортання, нарізування внутрішніх різьб, вирізання дисків з листового матеріалу. Використовується в домашніх і професійних майстернях, на виробництві.
Переваги свердлильного верстата Vulkan VLK-25F3
- Надійний трьохфазний електродвигун
- 12 режимів швидкості дозволяють виконувати роботу більш якісно і точно
- Велика кнопка Вкл/Викл зручно розташована прямо перед оператором
- Верстат встановлюється на підлозі і не потребує додаткових робочих поверхнях
- Прозорий кожух навколо патрона забезпечує захист оператора під час роботи
- Верстатні лещата з шириною затиску 125 мм надійно фіксують оброблювану деталь
- Робоча платформа легко і швидко регулюється по висоті, що забезпечує комфортну роботу з заготовками різних розмірів
- Велика підстава і металева колона забезпечують хорошу стійкість конструкції
Технічні характеристики Вулкан VLK-25F3
| Тип двигуна: | електричний, 380 В |
| Потужність: | 1100 Вт |
| Кількість швидкостей: | 12 |
| Тип конструкції: | підлоговий |
| Діаметр шпинделя: | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердла: | 25 мм |
| Тип шпинделя: | MT3 (Морзе 3) |
| Хід шпинделя: | 100 мм |
| Кількість обертів: | 250-2600 об/хв |
| Відстань від шпинделя до колони: | 215 мм |
| Діаметр колони: | 80 мм |
| Габарити робочої платформи: | 330х330 мм |
| Габарити основи: | 560х340 мм |
| Габарити упаковки: | 1335x555x310 мм |
| Вага: | 102 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити свердлильний верстат в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна купити вертикальний свердлильний верстат Vulkan VLK-25F3. ТМ Vulkan - власна торгова марка ТД " Укрсервіс. Вся продукція якісна і сертифікована, поставляється з офіційною гарантією якості 12 місяців. Якщо Вас цікавить ціна на новий верстат свердлильний, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, який свердлильний верстат краще вибрати для домашньої майстерні. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про свердлильному верстаті Вулкан VLK-25F3.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
Інструкція з експлуатації свердлильного верстата Vulkan VLK-25F3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 32 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
- Ціна: 30 724 ₴






