
Верстат свердлильний Vulkan VLK-20T3 настільний, 380 В, 750 Вт
20 860 ₴
- Немає в наявності
- Код: VLK-20T3
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Свердлильний верстат Vulkan VLK-20T3 - електричне обладнання для свердління глухих і наскрізних отворів у металевих, дерев'яних, пластикових і кам'яних деталях. Залежно від поставленно завдання може працювати з різними свердлами, зенкерами, розгортками, мітчиками і іншим інструментом. Дана модель має настільне виконання.
Призначення і сфера застосування: свердління, розсвердлювання, зенкування, розгортання, нарізування внутрішніх різьб, вирізання дисків з листового матеріалу. Використовується в домашніх і професійних майстернях, на виробництві.
Переваги свердлильного верстата Vulkan VLK-20T3
- Надійний трьохфазний електродвигун
- 12 режимів швидкості дозволяють виконувати роботу більш якісно і точно
- Велика кнопка Вкл/Викл зручно розташована прямо перед оператором
- Верстат надійно встановлюється на столі
- Верстатні лещата з шириною затиску 100 мм надійно фіксують оброблювану деталь
- Швидкозатискний патрон забезпечує легку і швидку заміну робочих елементів
- Робоча платформа легко і швидко регулюється по висоті, що забезпечує комфортну роботу з заготовками різних розмірів
- Велика підстава і металева колона забезпечують хорошу стійкість конструкції
Технічні характеристики Вулкан VLK-20T3
| Тип двигуна: | електричний, 220 В |
| Потужність: | 750 Вт |
| Кількість швидкостей: | 12 |
| Тип конструкції: | настільний |
| Діаметр шпинделя: | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердла: | 20 мм |
| Тип шпинделя: | MT2 (Морзе 2) |
| Хід шпинделя: | 80 мм |
| Кількість обертів: | 220-2600 об/хв |
| Відстань від шпинделя до колони: | 190 мм |
| Діаметр колони: | 80 мм |
| Габарити робочої платформи: | 300х300 мм |
| Габарити основи: | 500x300 мм |
| Габарити упаковки: | 900x490x290 мм |
| Вага: | 72 кг |
| Батьківщина торгової марки: | |
| Країна-виробник: | |
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити свердлильний верстат в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна недорого купити настільний свердлильний верстат для домашньої майстерні Vulkan VLK-20T3. ТМ Vulkan - власна торгова марка ТД " Укрсервіс. Вся продукція якісна і сертифікована, поставляється з офіційною гарантією якості 12 місяців. Якщо Вас цікавлять ціни на побутові свердлильні верстати, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, який свердлильний верстат для дому краще вам підійде. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про свердлильному верстаті Вулкан VLK-20T3.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
Інструкція з експлуатації свердлильного верстата Vulkan VLK-20T3
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Виробник | VULKAN |
| Кількість швидкостей | 12 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обертів холостого ходу | 220 об/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 20 мм |
| Виліт шпинделя | 190 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
- Ціна: 20 860 ₴
