
Виброплита NTC VDR32H дизельна реверсивна + колеса
289 440 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8009010052
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Основні переваги NTC VDR32H:
- 12 місяців - повна гарантія на весь механізм
- Потужний дизельний двигун HATZ 1B20
- 3,4 кВт / 4,5 л. с - максимальна потужність двигуна
- 3600 об/хв - кількість обертів на холостому ходу
- 500x750 мм - габарити плити
- до 55 см - глибина ущільнення
- Плавне регулювання швидкості руху
- Керування напрямком руху вперед/назад
- 22 м/хв - максимальна швидкість руху
- 215 кг - суха вага віброплити
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Виброплита NTC VDR32H
- Колеса
- Інструкція по експлуатації
- Картонна упаковка
ОПИС РЕВЕРСИВНОЇ ДВИЗЕЛЬНОЙ ВІБРОПЛИТИ NTC VDR32H
NTC VDR32H - професійне обладнання для ущільнення грунту, асфальту і дорожнього покриття при будівельних роботах. При роботі генерує вібрації з частотою 90 Гц, завдяки яким грунт ущільнюється на глибину до 50 см. За високу продуктивність віброплити відповідає 4-тактний одноциліндровий дизельний двигун HATZ 1B20 з потужністю 4,5 л. с. Дана модель є ріверсивною, максимальна швидкість руху при роботі вперед і назад становить 22 м/хв.
Виброплита NTC VDR32H комплектується парою транспортувальних коліс.
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна дешево купити професійну дизельну віброплиту. Укрсервіс - офіційний імпортер ТМ NTC на території України. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить вартість будівельного обладнання виробництва NTC, менеджери нададуть вам детальну консультацію і підберуть інструмент по самій вигідною ціною. Вони також підкажуть, де можна знайти правдиві відгуки про обраної моделі.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 215 кг |
| Основні | |
| Виробник | NTC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Ширина робочої поверхні | 500 мм |
| Відцентрова сила | 32 кН |
| Довжина робочої поверхні | 750 мм |
| Глибина ущільнення | 500 мм |
| Продуктивність вібромашини | 11 м/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 232 куб. см |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | Hatz 1B20 |
| Користувацькi характеристики | |
| Сила ущільнення, кН | 32 |
| Тип обладнання | віброплита |
| Глибина ущільнення, см | 50 |
| Двигун | Hatz 1B20 |
| Потужність, л. с. | 4.5 |
| Розмір плити, мм | 500х750 |
| Швидкість пересування, см/сек | 36 |
| Продуктивність, м2/год | 660 |
| Потужність, кВт | 3.4 |
| Паливний бак, л | немає даних |
| Вага (кг) | 215 |
- Ціна: 289 440 ₴


