-40%

Акумулятор Metabo LiHD 18 10.0 А*год (625549000)
11 183 ₴
6 694 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625549000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Metabo LiHD 18 В 10.0 А·год — це компактна та легка літій-іонна батарея, призначена для живлення акумуляторних інструментів Metabo. Завдяки уніфікованому кріпленню акумулятор сумісний з усіма інструментами Metabo з напругою живлення 18 В. Технологія LiHD забезпечує значно підвищену потужність і продуктивність, мінімальний нагрів під час роботи та тривалий термін експлуатації навіть за інтенсивних навантажень.
Конструктивні особливості:
- Значно збільшена потужність і продуктивність
- Мінімальний нагрів під час роботи
- Підходить для всіх інструментів Metabo з напругою 18 В
- Запатентована система заряджання AIR COOLED
- Відсутність ефекту пам’яті
- Високий опір ударним навантаженням
- Мінімальний рівень саморозряду
- Індикація рівня заряду
- Повна гарантія на весь механізм — 3 роки
Технічні характеристики:
- Виробник: Metabo
- Тип: акумулятор
- Технологія: LiHD (літій-іонний)
- Робоча напруга: 18 В
- Ємність акумулятора: 10.0 А·год
- Сумісність: акумуляторні інструменти Metabo 18 В
Комплектація:
- Акумулятор Metabo LiHD 18 В 10.0 А·год
- Опис акумулятора Metabo LiHD 625549000
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | Акумулятор |
| Напруга, В | 18 |
| Ємність, А*год | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 694 ₴
