
Електроконвектор Термія ЭВНА-2,0/230С2М(сі) настінний (ЭВНА-2,0/230С2М(сі))
2 130 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЕВНА-2,0/230С2М(си)
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Основні переваги Термія ЕВНА-2,0/230С2М(си):
- 5 років – повна гарантія на весь механізм
- 20 кв.м - площа обігріву при використанні як основне джерело тепла
- 2 кВт - максимальна споживана потужність
- 1,0/2,0 кВт - ступінчасте регулювання потужності
- Вбудований термостат
- Плавне регулювання температури
- Захист від перегріву
- Захист від замерзання
- Захист корпусу за стандартом IP20
- 2 клас захисту від ураження струмом
- Можна встановлювати на стіну або на підлогу за допомогою ніжок
- 4,2 кг - вага конвектора
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Електроконвектор Термия ЕВНА-2,0/230С2М(си)
- Комплект кріплень для монтажу на стіну
- Інструкція
- Картонна коробка.
ОПИС ЕЛЕКТРИЧЕСКОГО КОНВЕКТОРА Термія ЭВНА-2,0/230С2М(си)
Термія ЭВНА-2,0/230С2М(си) - електричний побутовий нагрівач конвекційного типу. Має потужність 2 кВт та призначений для обігріву приміщень до 20 кв.м, при використанні як основне джерело тепла. На корпусі є 2-ступінчастий перемикач потужності та термостат, за допомогою якого регулюється та підтримується температура в кімнаті. У комплекті з конвектором йдуть кріплення для встановлення на стіну, також окремо можна докупити ніжки для підлогового використання
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Понад 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити найкращий електричний конвектор для дому. ТД Укрсервіс – офіційний дилер ТМ Термія на території України. Усі обігрівачі виробництва Термія сертифіковані та постачаються з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить, для якої площі підійде конвектор, менеджери нададуть детальну консультацію та підкажуть, який інструмент краще взяти для дому. В електронному каталозі Ви також можете знайти правдиві відгуки про обраний обігрівач.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 785 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Основні | |
| Виробник | Термія |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Таймер | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання потужності | Так |
| Макс. потужність, кВт | 2 |
| Захист | від перегріву; від замерзання |
| Макс. площа обігріву, кв.м | 20 |
- Ціна: 2 130 ₴


