
Мийка високого тиску Idrobase ZX.1042 (ZX.1042)
74 632 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZX.1042
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Idrobase ZX.1042:
- 12 місяців - повна гарантія на весь механізм
- Професійне обладнання для прибирання
- 380 В - робоча напруга живлення
- 5,5 л. з / 4 кВт - потужність двигуна
- 1450 об/хв - максимальні оберти двигуна
- 150 бар - максимальний тиск води на виході
- 900 л/год - максимальна продуктивність
- 45 С - максимальна температура води на вході
- Просте управління
- Керамічні поршні
- Корпус з хромованої сталі
- Точний манометр заповнений гліцерином
- IP55 - високий клас захисту
- By-passСистема - надійний захист від перевантаження
- 36,8 кг - вага мийки
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мийка високого тиску Idrobase ZX.1042
- Шланг високого тиску 8 м G3/8" F-F
- Пістолет G3/8"M
- Подовжувач для пістолета 900 мм
- Сопло
- Інструкція
- Картонна коробка.
ОПИС МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ Idrobase ZX.1042
Idrobase ZX.1042 - професійний апарат для очищення поверхонь від забруднення за допомогою води під високим тиском. Призначена для використання в промислових та побутових умовах. Дана модель працює від мережі 380 В і споживає 4 кВт потужності. На виході видає 900 л води за годину під тиском до 150 бар. Корпус виготовлено з хромованої сталі і встановлений на антивібраційні ніжки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Виробник | Idrobase |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна продуктивність | 900 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Матеріал поршнів насоса | Металокераміка |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Особливості | Захист від перегріву, Запобіжний клапан |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Кількість обертів вала двигуна | 1450 об/хв |
| Розташування клавіш управління | корпус |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
| Сопло струминної трубки | Двопозиційне |
| Додаткова комплектація | Струменева трубка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 632 ₴


