
Мийка високого тиску Idrobase Transformer PLUS (ZX.2306-TS)
192 170 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZX.2306-TS
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Idrobase Transformer PLUS:
- 12 місяців - повна гарантія на весь механізм
- Професійне обладнання для прибирання
- 380 В - робоча напруга живлення
- 10 л. з / 7,5 кВт - потужність двигуна
- 1450 об/хв - максимальні оберти двигуна
- 250 бар - максимальний тиск води на виході
- 900 л/год - максимальна продуктивність
- 40 С - максимальна температура води на вході
- 8 годин - час роботи в день
- Просте управління
- Рама із хромованої сталі, захищена прозорою фарбою.
- Корпус з термоформованного полістиролу
- Насос промислового класу TM Hawk
- Електрична панель з термомагнітним вимикачем і лічильником мотогодин
- 5-метровий неопреновий електричний кабель
- IP56 - високий клас захисту
- Total Stop Система- надійний захист від перевантаження
- 88 кг - вага мийки
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мийка високого тиску Idrobase Transformer PLUS ZX.2306-TS
- Шланг високого тиску 10 м
- Пістолет
- Подовжувач для пістолета 900 мм
- Сопло
- Інструкція
- Картонна коробка.
ОПИС МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ Idrobase Transformer PLUS
Idrobase Transformer PLUS - професійний апарат для очищення поверхонь від забруднення за допомогою води під високим тиском. Призначена для використання в промислових та побутових умовах. Дана модель працює від мережі 380 В і споживає 7,5 кВт потужності. На виході видає 900 л води за годину під тиском до 250 бар. Корпус виготовлений з термоформованного полістиролу і встановлений на раму з нержавіючої сталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 7500 Вт |
| Виробник | Idrobase |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна продуктивність | 900 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 250 бар |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Матеріал поршнів насоса | Металокераміка |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Особливості | Захист від перегріву, Функція автовідключення, Запобіжний клапан, Колеса |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 88 кг |
| Висота | 1040 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 810 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Кількість обертів вала двигуна | 1450 об/хв |
| Розташування клавіш управління | корпус |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
| Сопло струминної трубки | Двопозиційне |
| Додаткова комплектація | Струменева трубка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 170 ₴

