
Мийка високого тиску Idrobase Stella (ZX.2153-TS-QC)
227 017 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZX.2153-TS-QC
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги Idrobase Stella:
- 12 місяців - повна гарантія на весь механізм
- Професійне обладнання для прибирання
- 380 В - робоча напруга живлення
- 7,5 л. з / 5,5 кВт - потужність двигуна
- 1450 об/хв - максимальні оберти двигуна
- 200 бар - максимальний тиск води на виході
- 900 л/год - максимальна продуктивність
- 45-90 С - максимальна температура води на виході
- 8 годин - час роботи в день
- Просте управління
- Рама із хромованої сталі, захищена прозорою фарбою.
- Корпус з термоформованного полістиролу
- Насос промислового класу
- Електрична панель з термомагнітним вимикачем і лічильником мотогодин
- Нагрівач із сталі
- Пальник з відкладеним запалюванням
- 14 л - об'єм бака для дизельного палива
- 5-метровий електричний кабель
- IP55 - високий клас захисту
- Total Stop Система- надійний захист від перевантаження
- 152 кг - вага мийки
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мийка високого тиску Idrobase Stella (ZX.2153-TS-QC)
- Шланг високого тиску 8 м
- Пістолет
- Подовжувач для пістолета
- Сопло - 4 шт
- Інструкція
- Картонна коробка.
ОПИСАНИЕ МОЙКИ ВЫСОКОГО ДАВЛЕНИЯ Idrobase Stella ZX.2153-TS-QC
Idrobase Stella - профессиональный апарат для очистки поверхностей от загрязнения с помощью воды под высоким давлением. Предназначена для использования в промышленных условиях с большой нагрузкой до 8 часов в день. Данная модель работает от сети 380 В и потребляет 5,5 кВт мощности. На выходе выдает 900 л воды за час под давлением до 200 бар. Корпус изготовлен из термоформованного полистирола и установлен на раму из нержавеющей стали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 5500 Вт |
| Виробник | Idrobase |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна продуктивність | 900 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 90 град. |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 200 бар |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Матеріал поршнів насоса | Металокераміка |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Особливості | Захист від перегріву, Можливість забору води з ємкості, Запобіжний клапан, Автовідключення при відсутності води, Колеса, Підігрів води, Двигун внутрішнього згоряння |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 151 кг |
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 790 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Кількість обертів вала двигуна | 1450 об/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 90 град. |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Об'єм паливного бака | 14 л |
| Розташування клавіш управління | корпус, пістолет |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
| Сопло струминної трубки | Двопозиційне |
| Додаткова комплектація | Струменева трубка, Грязьова фреза, Поворотна насадка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 017 ₴






