
Гідравлічна рокла Vulkan SYP-1-2000 жовта
14 014 ₴
- Готово до відправки
- Код: SYP-1-2000 Yellow
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідравлічний візок SYP-1-2000 - обладнання для складу, за допомогою якого можна перевозити важкий вантаж. Часто використовується для транспортування об'єктів по території складу, навантаження або розвантаження і т.д. Представлена модель відрізняється від інших міцнішою і якіснішою сталлю.
Призначення і сфера використання: переміщення дерев'яних палет з вантажем вагою не більше 2000 кг і підйом їх на висоту до 20 см. Окрім складів, активно застосовується в аеропортах, портах і на різних промислових об'єктах.
Особливості підйомного обладнання Вулкан
- Відмінне співвідношення ціни і якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги Vulkan SYP-1-2000
- Поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору
- Оптимальна довжина вил (115 см)
- Ширина охоплення вил 55 см
- Колеса не залишають слідів і створюють мінімальний шум
- Можна піднімати вантажі вагою до 2 т
- Відмінно працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні і т. д.
- Розміри передніх коліс 18х5см
- Розміри задніх коліс 8х6см
- Спарені колеса стійко витримують високе навантаження
- Посадкова висота підйому - 85 мм
- Максимальна висота підйому - 200 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Власна вага | 65 кг |
| Мінімальна висота підйому | 85 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Розміри роликів на вилах | |
| Ширина роликів на вилах | 60 мм |
| Діаметр роликів на вилах | 80 мм |
| Розміри рульових коліс | |
| Ширина рульових коліс | 50 мм |
| Діаметр рульових коліс | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 014 ₴
