
Гідравлічна рокла 2000 кг Metier Basic 2т / 1150 мм (CBY.JC 2.0T)
11 712 ₴
- Немає в наявності
- Код: CBY-JC 2.0T
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гідравлічний візок Metier Basic CBY-JC - складське обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт. Часто використовується для транспортування важких вантажів по складу.
Призначення: переміщення вантажів на дерев'яних палетах вагою до 2000 кг і підйом їх на висоту до 19 см. Окрім складів, активно застосовується в аеропортах, портах і на різних промислових об'єктах.
Особливості підйомного обладнання Metier
- Оптимальне співвідношення ціни і якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги рокли Metier Basic
- Спарені поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору забезпечують надійне переміщення
- Оптимальна довжина вил (115 см)
- Ширина охоплення вил 55 см
- Можна піднімати вантажі вагою до 2 т
- Відмінно працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні і т. д.
- Розміри передніх коліс 16х5см, а задніх - 7х6см
- Посадкова висота складає 80 мм
- Максимальна висота підйому сягає 200 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metier |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Власна вага | 55 кг |
| Мінімальна висота підйому | 85 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Розміри роликів на вилах | |
| Ширина роликів на вилах | 60 мм |
| Діаметр роликів на вилах | 70 мм |
| Розміри рульових коліс | |
| Ширина рульових коліс | 50 мм |
| Діаметр рульових коліс | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 712 ₴



