Гідравлічний візок Vulkan SYP-1-2500 - складське обладнання для навантаження, вивантаження і переміщення важких об'єктів на дерев'яній палеті. Часто використовується для переміщення вантажів по складу. Дана модель відрізняється від аналогів інших виробників міцнішою і якіснішою сталлю.
Призначення: переміщення вантажів вагою до 2500 кг і підйом їх на висоту до 20 см. Окрім складів, рокли часто використовуються в аеропортах, портах і на різних промислових об'єктах.
Особливості підйомного обладнання Вулкан
- Відмінне співвідношення ціни і якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги Vulkan SYP-1-2500
- Поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору
- Оптимальна довжина вил (115 см)
- Ширина охоплення вил 55 см
- Колеса не залишають слідів і майже не створюють шуму
- Можна піднімати вантажі вагою до 2500 кг
- Дозволяє працює на різноманітних поверхнях: плитці, полірованому бетоні і т. д.
- Розміри передніх коліс 18х5см
- Розміри задніх коліс 8х6см
- Спарені колеса для більш надійного переміщення
- посадкова висота - 85 мм
- Максимальна висота підйому - 200 мм
Технічні характеристики
| Макс. вага підйому: | 2500 кг |
| Висота підйому: | 85 - 200 мм |
| Передні колеса: | 180х50 мм |
| Задні колеса: | 80х60 мм |
| Довжина вил: | 80 см |
| Ширина вил: | 55 см |
| Ширина вил: | 65 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Україна |
| Країна-виробник: | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Власна вага | 71 кг |
| Мінімальна висота підйому | 85 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Розміри роликів на вилах | |
| Ширина роликів на вилах | 60 мм |
| Діаметр роликів на вилах | 80 мм |
| Розміри рульових коліс | |
| Ширина рульових коліс | 50 мм |
| Діаметр рульових коліс | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 593 ₴

