
Акумулятор Makita BL1840B 18 В 4 А*ч (632F07-0)
5 197 ₴
- Готово до відправки
- Код: 632F07-0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Makita BL1840B:
- 3 роки - повна гарантія на весь механізм
- Підходить для інструменту Makita LXT-серії
- Відсутній ефект пам'яті
- Високий опір ударним навантаженням
- Мінімальний рівень саморозряда
- Індикація заряду
- 18 В - робоча напруга
- 4 А*год - ємність акумулятора
Комплектація:
- Акумулятор Makita BL1840B
Опис акумулятора Makita BL1840B
Акумулятор Makita BL1840B - компактна і легка батарея, призначена для живлення акумуляторних інструментів серії LXT. Має на 40% меншу вагу, а на 180% більшу ємність, ніж аналогічні акумулятори Ni-Cd.
Зверніть увагу: Makita BL1840B не підходить для інструменту серії Makita G і CXT
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | Акумулятор |
| Напруга, В | 18 |
| Ємність, А*год | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 197 ₴
