
Верстат рейсмусовий Metabo DH 330 (0200033000)
30 300 ₴
23 145 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0200033000
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Рейсмусовий верстат Metabo DH 330 - деревообробний поздовжньо-фрезерний верстат для поздовжнього одно - або двосторонньої обробки плоских заготовок з дерева.
Сфера застосування: використовуються для простругивания заготовок в розмір по товщині під час виготовлення та ремонту меблів, в будівництві, на виробництві.
Переваги рейсмусного верстата Metabo DH 330
- Мала вага і невеликі габарити дозволяють працювати навіть в невеликих цехах або майстерень
- Надійний редуктор забезпечує рівномірну подачу дерев'яної заготовки
- Висота обробки зручно налаштовується за допомогою рукоятки
- Точки фіксації забезпечують просту настройку звичайної висоти проходу
- Рейсмусовая поверхню з литого алюмінію, облицьованого сталлю, здатна витримати досить великі навантаження
- Потужний електродвигун для плавної подачі і рівномірної обробки деревини
- Система захисту запобігає ненавмисний запуск верстата після пропажі і відновлення електроживлення
- Точна настройка товщини тирси для більш точного стругання
- Великі столи подачі і виходу забезпечують якісну обробку довгих заготовок
- Система блокування запобігає ненавмисне зміна налаштувань механізму стругального
Технічні характеристики рейсмусового Metabo DH 330
| Тип живлення: | електромережа 220 В |
| Номінальна споживана потужність: | 1.8 кВт |
| Частота обертання ножового валу: | 9800 об/хв |
| Знімання стружки: | до 3 мм |
| Висота / ширина проходу: | 152 / 330 мм |
| Кількість ножів: | 2 |
| Діаметр ножового вала: | 47 мм |
| Швидкість подачі заготовки: | 7 м/хв |
| Габарити верстата: | 579 x 857 x 574 мм |
| Габарити рейсмусового столу: | 840 x 330 мм |
| Вага: | 35 кг |
| Батьківщина торгової марки: | Німеччина |
| Країна-виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 міс |
Комплектація Metabo DH 330
- Вбудовані двосторонні ножі з сталі HSS
- Штовхач заготовки
- Всмоктуючий патрубок
5 причин купити рейсмусовий верстат в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В официальном интернет-магазине Укрсервис можно купить рейсмусовый станок по дереву для дома. ТД Укрсервис - официальный дилер ТМ Metabo на территории Украины. На всю продукцию распространяется официальная гарантия качества 36 месяцев. Если Вы сомневаетесь, где купить рейсмусовый станок, менеджеры предоставят подробную консультацию и подскажут, какой рейсмусовый станок лучше. В каталоге сайта Вы также можете найти актуальные цены, уточнить наличие на складе и просмотреть правдивые отзывы о выбранном рейсмусовом станке для обработки досок и прочих деталей из дерева в Украине.
Доставка производится по всей Украине: Винница, Киев, Харьков, Одесса, Львов, Житомир и другие города.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
- Ціна: 23 145 ₴



