-33%

Круг відрізний RHODIUS XT38 ProLine 230*1,9*22 сталь/неіржавіюча сталь (205702)
153 ₴
102 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 205702
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний круг RHODIUS XT38 ProLine 230×1,9×22 мм призначений для високоточого різання металевих деталей. Він дозволяє працювати з листовими металами, чорним металом та нержавіючою сталлю, забезпечуючи високу швидкість різання, мале утворення заусенців та мінімальне іскріння. Круг встановлюється на кутову шліфмашину з робочим діаметром 230 мм.
Конструктивні особливості:
- Товщина кромки всього 1,9 мм для точного та легкого різу
- Технологія HydroProtect — захист кола від старіння, викликаного вологою
- Мале утворення заусенців при роботі
- Висока швидкість різання та мінімальне іскріння
- Відповідає міжнародним стандартам якості
Технічні характеристики:
- Країна-виробник: Німеччина
- Виробник: RHODIUS
- Діаметр диска: 230 мм
- Діаметр посадкового отвору: 22,23 мм
- Товщина диска: 1,9 мм
- Максимальна кількість обертів: 6650 об/хв
- Максимальна робоча швидкість: 80 м/с
- Призначення: різання металу, листові метали, чорний метал, нержавіюча сталь
Комплектація:
- Відрізний круг RHODIUS XT38 ProLine 230×1,9×22 — 1 шт
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Rhodius |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴
